TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Zweden is de verrassende leider van poule E met vier punten uit twee wedstrijden. De zuinigste ploeg van het EK, zoals de Scandinaviërs worden omschreven, zal tegen Polen niet veel veranderen aangezien hun tactiek lijkt te werken.
De Zweden kregen voorafgaand aan het EK een klap te verwerken toen superspits Zlatan Ibrahimovic een knieblessure opliep en het eindtoernooi moest missen. Grote schoenen om te vullen, maar Alexander Isak (oud-Willem II) doet het met verve. De spits van Real Sociedad scoorde nog niet op het EK, maar is een continue plaag voor zijn tegenstanders. Kan de aanvaller zich op het scorebord van EURO2020 schieten tegen Polen?
Polen begon het EK met een verrassende nederlaag tegen Slowakije (1-2) en leek ook tegen Spanje te gaan verliezen. Daar dacht Robert Lewandowski anders over. De aanvaller van Bayern München, afgelopen seizoen goed voor 41 goals voor de Duitse landskampioen, hield met een knappe kopgoal de toernooidroom van Polen levend. Om die droom uit te laten komen is een zege tegen Zweden wel een vereiste.
Partnerbijdrage
Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind
13:23Carlo Boszhard over nieuw seizoen The Masked Singer zonder Loretta Schrijver: 'We benoemen ons verdriet'