TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De negende Grand Prix op de planning is op het Notre Dame-eiland in Montréal dat door de mens is aangelegd. Na verschillende evenementen werden de wegen op het eiland omgetoverd tot Circuit Gilles Villeneuve, dat nu een van de favorieten is onder de coureurs. Door de vele scherpe bochten ontbreekt het hier namelijk niet aan chaos en beschadigde auto's.
Aan de laatste bocht van het circuit staat de beruchte Wall of Champions, die de naam te danken heeft aan de Grand Prix in 1999. Damon Hill, Jacques Villeneuve en Michael Schumacher maakten toen alle drie van dichtbij kennis met de muur. Lewis Hamilton haalde bij de laatste Grand Prix in 2019 dankzij een foutje van Charles Leclerc de 25 punten binnen voor Mercedes. Belandt Leclerc deze keer wél bovenaan het podium of moet de coureur de winst uit handen geven aan 'onze eigen' Max Verstappen?
De kwalificatie is zaterdagavond om 22:00 uur te zien. De race start zondagmiddag om 20:00 uur. Beide zijn te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en Ziggo Sport zenden de samenvatting na de race uit om 22:47 uur op NPO1.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene