TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De negende Grand Prix op de planning is op het Notre Dame-eiland in Montréal dat door de mens is aangelegd. Na verschillende evenementen werden de wegen op het eiland omgetoverd tot Circuit Gilles Villeneuve, dat nu een van de favorieten is onder de coureurs. Door de vele scherpe bochten ontbreekt het hier namelijk niet aan chaos en beschadigde auto's.
Aan de laatste bocht van het circuit staat de beruchte Wall of Champions, die de naam te danken heeft aan de Grand Prix in 1999. Damon Hill, Jacques Villeneuve en Michael Schumacher maakten toen alle drie van dichtbij kennis met de muur. Lewis Hamilton haalde bij de laatste Grand Prix in 2019 dankzij een foutje van Charles Leclerc de 25 punten binnen voor Mercedes. Belandt Leclerc deze keer wél bovenaan het podium of moet de coureur de winst uit handen geven aan 'onze eigen' Max Verstappen?
De kwalificatie is zaterdagavond om 22:00 uur te zien. De race start zondagmiddag om 20:00 uur. Beide zijn te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en Ziggo Sport zenden de samenvatting na de race uit om 22:47 uur op NPO1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker