TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De negende Grand Prix op de planning is op het Notre Dame-eiland in Montréal dat door de mens is aangelegd. Na verschillende evenementen werden de wegen op het eiland omgetoverd tot Circuit Gilles Villeneuve, dat nu een van de favorieten is onder de coureurs. Door de vele scherpe bochten ontbreekt het hier namelijk niet aan chaos en beschadigde auto's.
Aan de laatste bocht van het circuit staat de beruchte Wall of Champions, die de naam te danken heeft aan de Grand Prix in 1999. Damon Hill, Jacques Villeneuve en Michael Schumacher maakten toen alle drie van dichtbij kennis met de muur. Lewis Hamilton haalde bij de laatste Grand Prix in 2019 dankzij een foutje van Charles Leclerc de 25 punten binnen voor Mercedes. Belandt Leclerc deze keer wél bovenaan het podium of moet de coureur de winst uit handen geven aan 'onze eigen' Max Verstappen?
De kwalificatie is zaterdagavond om 22:00 uur te zien. De race start zondagmiddag om 20:00 uur. Beide zijn te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en Ziggo Sport zenden de samenvatting na de race uit om 22:47 uur op NPO1.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint