TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
“Ik denk dat ik sneller ben dan vier jaar geleden en ga voor een heel mooie kroon op mijn carrière” zei Ireen Wüst nadat zij zich had geplaatst voor haar vijfde Olympische Spelen.
Die beoogde kroon is een gouden medaille op de 1500 meter van vandaag. De vorige vier keer dat schaatsfenomeen Wüst een olympische 1500 meter reed, pakte ze eremetaal. In Pyeongchang (2018) en Vancouver (2010) won ze op deze loodzware afstand zelfs een gouden medaille.
Maar Nederland heeft meer ijzers in het vuur. Wat heet: Antoinette de Jong won tijdens het olympisch kwalificatietornooi in december met overmacht deze afstand en dus is zij ook een van de favorieten in Peking. De derde Nederlandse deelnemer is een verrassende: Marijke Groenewoud stuntte tijdens het OKT.
Ireen, Antoinette en Marijke krijgen behoorlijke concurrentie van wereldrecordhouder Miho Takagi uit Japan en Brittany Bowe uit de Verenigde Staten. Zij staan respectievelijk 1 en 2 bij de wedkantoren.
Veelbesproken De Bondgenoten-koppel Britt en Diederik uit elkaar
14:28Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay