TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
“Ik denk dat ik sneller ben dan vier jaar geleden en ga voor een heel mooie kroon op mijn carrière” zei Ireen Wüst nadat zij zich had geplaatst voor haar vijfde Olympische Spelen.
Die beoogde kroon is een gouden medaille op de 1500 meter van vandaag. De vorige vier keer dat schaatsfenomeen Wüst een olympische 1500 meter reed, pakte ze eremetaal. In Pyeongchang (2018) en Vancouver (2010) won ze op deze loodzware afstand zelfs een gouden medaille.
Maar Nederland heeft meer ijzers in het vuur. Wat heet: Antoinette de Jong won tijdens het olympisch kwalificatietornooi in december met overmacht deze afstand en dus is zij ook een van de favorieten in Peking. De derde Nederlandse deelnemer is een verrassende: Marijke Groenewoud stuntte tijdens het OKT.
Ireen, Antoinette en Marijke krijgen behoorlijke concurrentie van wereldrecordhouder Miho Takagi uit Japan en Brittany Bowe uit de Verenigde Staten. Zij staan respectievelijk 1 en 2 bij de wedkantoren.
Partnerbijdrage
Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’
20:06Kijkers lovend over Antoinette Hertsenberg als vervanger van zieke Eva Jinek
17:50Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart