TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De kans op Nederlands succes op de olympische 500 meter bij de vrouwen is klein. Debutanten Femke Kok en Michelle de Jong en de iets meer ervaren Jutta Leerdam moeten het naar alle waarschijnlijkheid afleggen tegen de Aziatische en Noord-Amerikaanse wereldtoppers.
Nao Kodaira verdedigt haar titel in Peking. De Japanse is inmiddels 35, maar ze behoort nog altijd tot de snelste vrouwen op de kortste afstand.
Lees hier alles over de Olympische Winterspelen 2022
De grote favoriet is echter de Amerikaanse Erin Jackson. Het had maar weinig gescheeld of de sprintrevelatie van dit schaatsseizoen was helemaal niet aan de start verschenen. Tijdens de Amerikaanse kwalificatiewedstrijden greep Jackson door een misslag naast een olympisch startbewijs. Dat ze toch de 500 meter rijdt heeft ze te danken aan Brittany Bowe, die haar plek afstond aan Jackson.
Partnerbijdrage
Dit weten we tot nu toe over het vijfde seizoen van Dag & Nacht
12:30Vanaf wanneer is het tweede seizoen van Zussen te zien?
11:52Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René