TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De kans op Nederlands succes op de olympische 500 meter bij de vrouwen is klein. Debutanten Femke Kok en Michelle de Jong en de iets meer ervaren Jutta Leerdam moeten het naar alle waarschijnlijkheid afleggen tegen de Aziatische en Noord-Amerikaanse wereldtoppers.
Nao Kodaira verdedigt haar titel in Peking. De Japanse is inmiddels 35, maar ze behoort nog altijd tot de snelste vrouwen op de kortste afstand.
Lees hier alles over de Olympische Winterspelen 2022
De grote favoriet is echter de Amerikaanse Erin Jackson. Het had maar weinig gescheeld of de sprintrevelatie van dit schaatsseizoen was helemaal niet aan de start verschenen. Tijdens de Amerikaanse kwalificatiewedstrijden greep Jackson door een misslag naast een olympisch startbewijs. Dat ze toch de 500 meter rijdt heeft ze te danken aan Brittany Bowe, die haar plek afstond aan Jackson.
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt