TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De kans op Nederlands succes op de olympische 500 meter bij de vrouwen is klein. Debutanten Femke Kok en Michelle de Jong en de iets meer ervaren Jutta Leerdam moeten het naar alle waarschijnlijkheid afleggen tegen de Aziatische en Noord-Amerikaanse wereldtoppers.
Nao Kodaira verdedigt haar titel in Peking. De Japanse is inmiddels 35, maar ze behoort nog altijd tot de snelste vrouwen op de kortste afstand.
Lees hier alles over de Olympische Winterspelen 2022
De grote favoriet is echter de Amerikaanse Erin Jackson. Het had maar weinig gescheeld of de sprintrevelatie van dit schaatsseizoen was helemaal niet aan de start verschenen. Tijdens de Amerikaanse kwalificatiewedstrijden greep Jackson door een misslag naast een olympisch startbewijs. Dat ze toch de 500 meter rijdt heeft ze te danken aan Brittany Bowe, die haar plek afstond aan Jackson.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
21:29Kijkers opnieuw lovend over Het Verhaal van Nederland – De Tweede Wereldoorlog
15:41Vanaf deze datum is het vijfde seizoen van De Erfgenaam te zien
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
