TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sven Kramer sluit zijn imposante schaatscarrière af in Peking. Hij hoopt dit te doen met een olympische medaille op zijn favoriete afstand, de 5000 meter, waarop hij ook titelverdediger is.
Gezien de aanloop naar de Spelen wordt dit een lastig verhaal: Kramer kwakkelde met zijn rug, reed weinig wedstrijden en wist zich maar net te plaatsen voor deze afstand. Patrick Roest en Jorrit Bergsma versloegen hem de afgelopen jaren veelvuldig en met name Roest is vandaag een van de grote favorieten voor de gouden medaille.
Lees ook: Alles over de laatste Olympische Spelen van Sven Kramer
Die moet dan wel zien af te rekenen met Bergsma, de Canadees Ted-Jan Bloemen én Nils van der Poel. De Zweedse specialist op de lange afstanden is de huidige wereldkampioen en reed in december nog het wereldrecord van Bloemen uit de boeken.
Vanavond op TV: Radar, Huizenruilers, Dune
06:00Begin de zomer goed met een nieuw seizoen van Echte Gooische Moeders
15:16Dit is waarom Thomas van Groningen maar kort te zien is bij De Oranjezomer
09:03Krijgen De Bogaartjes een nieuw seizoen? (video)
08:59De TV van gisteren: zaterdagavond blijft problematisch voor RTL4
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
