TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sven Kramer sluit zijn imposante schaatscarrière af in Peking. Hij hoopt dit te doen met een olympische medaille op zijn favoriete afstand, de 5000 meter, waarop hij ook titelverdediger is.
Gezien de aanloop naar de Spelen wordt dit een lastig verhaal: Kramer kwakkelde met zijn rug, reed weinig wedstrijden en wist zich maar net te plaatsen voor deze afstand. Patrick Roest en Jorrit Bergsma versloegen hem de afgelopen jaren veelvuldig en met name Roest is vandaag een van de grote favorieten voor de gouden medaille.
Lees ook: Alles over de laatste Olympische Spelen van Sven Kramer
Die moet dan wel zien af te rekenen met Bergsma, de Canadees Ted-Jan Bloemen én Nils van der Poel. De Zweedse specialist op de lange afstanden is de huidige wereldkampioen en reed in december nog het wereldrecord van Bloemen uit de boeken.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027