TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Olympische Spelen van 2012 in Londen waren voor zwemmer Ranomi Kromowidjojo een enorm succes. Ze pakte goud op zowel de 50 als de 100 meter vrije slag. Dit jaar gaat ze in Tokio opnieuw voor de winst, maar eerst zwemt ze nog de Europese kampioenschappen in Boedapest. Op het programma staat de 100 meter vrije slag, de afstand waaraan Kromowidjojo zulke goede herinneringen heeft.
Ook Femke Heemskerk kan natuurlijk uitstekend uit de voeten op deze afstand. Tijdens de EK zwemmen van 2018 in Glasgow veroverde ze nog de zilveren medaille. Heemskerk is voor de 50 en 100 meter vrije slag ook al verzekerd van deelname aan de Olympische Spelen in Tokio. Tijdens wedstrijden in april was Kromowidjojo overigens nog fors sneller dan Heemskerk op de 100 meter.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer