TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De toeschouwers die op deze slotdag van de NK Afstanden in Thialf aanwezig zijn, moeten over flink wat geduld beschikken: ze krijgen de 5 kilometer voor de vrouwen en de 10 kilometer voor mannen te zien. Wie gaan er op deze langste afstanden met de titels vandoor?
Bij de vrouwen was Irene Schouten de laatste drie edities de sterkste en zij is opnieuw favoriet. De olympische kampioen komt later op de dag ook nog in actie op de massastart. Gelukkig kan ze tussendoor even op adem komen, want dan staat voor zowel de mannen als de vrouwen de 1000 meter op het programma.
Zonder Schouten dus, maar mét Jutta Leerdam, die zich op deze afstand al vier keer eerder tot nationaal kampioen liet kronen en niet van plan lijkt de titel op korte termijn af te staan.
De NK Afstanden worden dit jaar van 28 t/m 30 december gereden in Thialf.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier