TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De toeschouwers die op deze slotdag van de NK Afstanden in Thialf aanwezig zijn, moeten over flink wat geduld beschikken: ze krijgen de 5 kilometer voor de vrouwen en de 10 kilometer voor mannen te zien. Wie gaan er op deze langste afstanden met de titels vandoor?
Bij de vrouwen was Irene Schouten de laatste drie edities de sterkste en zij is opnieuw favoriet. De olympische kampioen komt later op de dag ook nog in actie op de massastart. Gelukkig kan ze tussendoor even op adem komen, want dan staat voor zowel de mannen als de vrouwen de 1000 meter op het programma.
Zonder Schouten dus, maar mét Jutta Leerdam, die zich op deze afstand al vier keer eerder tot nationaal kampioen liet kronen en niet van plan lijkt de titel op korte termijn af te staan.
De NK Afstanden worden dit jaar van 28 t/m 30 december gereden in Thialf.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026