TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op deze eerste dag van de gecombineerde EK Allround en Sprint komen alleen de sprinters in actie. Zowel de mannen als de vrouwen rijden een 500 en een 1000 meter.
Thomas Krol en Jutta Leerdam zijn de regerend kampioenen. Vooral Leerdam is dit seizoen uitstekend op dreef, met al meerdere wereldbekeroverwinningen op de 1000 meter. Omdat de 500 meter haar ook steeds beter afgaat, lijkt ze moeilijk te verslaan.
Overigens had het weinig gescheeld of de gecombineerde EK Allround en Sprint had niet in Noorwegen plaatsgevonden. Door de stijgende energieprijzen is het openhouden van ijshal het Vikingskipet nauwelijks rendabel voor de gemeente Hamar.
Heb je om 20:00 uur nog geen plannen? Dan is Beast met Idris Elba de perfecte reden om op de bank te ploffen. Deze spannende thriller beleeft zijn tv-première op Veronica.
Dit programma vervangt Only Joling op RTL 4
11:50Bram Moszkowicz over zijn verhitte debuut in Vandaag Inside: ‘Nog nooit meegemaakt’
11:08Chantal Janzen geeft punten namens Nederland bij het Eurovisie Songfestival
10:06Video: Beppie Melissen licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
10:00Joes Brauers hoopt dat serie De Vuurwerkramp impact zal maken: 'Ramp mag geen voetnoot worden'