TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sven Kramer en Ireen Wüst nemen dit weekend tijdens de wereldbekerfinale in Heerenveen officieel afscheid van het schaatsen. Beide schaatsiconen krijgen vandaag in het bomvolle Thialf, na afloop van de wedstrijden (rond 17.00 uur), een groots eerbetoon voor hun imposante carrières.
Kramer komt zelf niet meer in actie, hij plaatste zich niet voor de wereldbekerwedstrijden en reed op de Olympische Spelen in Peking zijn laatste race.
Ireen Wüst schaatst vanmiddag nog wel de 1500 meter, de afstand waarop ze vorige maand olympisch kampioen werd. Ze is met zes gouden, vijf zilveren en twee bronzen olympische medailles de succesvolste Nederlander op de Spelen ooit. Kramer is met vier keer goud, twee keer zilver en drie keer brons de beste mannelijke olympiër.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis