TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De voorbije jaren waren de teamonderdelen bij het schaatsen vaak onderwerp van gesprek. De prestaties vielen tegen, de Nederlandse rijders zouden niet gemotiveerd zijn en de coaches van de commerciële ploegen hadden verschillende belangen. Met bondscoach Rintje Ritsma aan het roer zou in dat alles verandering moeten komen.
Bij zijn aantreden in oktober vorig jaar liet hij weten volledige toewijding te eisen. Of dat bij de WK afstanden al zijn vruchten afwerpt zal blijken in Thialf, waar de ploegenachtervolgingen op het programma staan.
Vervolgens komen de snelle mannen en vrouwen op het ijs voor de 500 meter. Bij de mannen was er slechts eenmaal Nederlands goud op deze afstand: in 2017 won Jan Smeekens. Bij de vrouwen klonk het Wilhelmus zelfs nog nooit.
GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'
08:22De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers raken niet uitgepraat over Angela
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden