TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De voorbije jaren waren de teamonderdelen bij het schaatsen vaak onderwerp van gesprek. De prestaties vielen tegen, de Nederlandse rijders zouden niet gemotiveerd zijn en de coaches van de commerciële ploegen hadden verschillende belangen. Met bondscoach Rintje Ritsma aan het roer zou in dat alles verandering moeten komen.
Bij zijn aantreden in oktober vorig jaar liet hij weten volledige toewijding te eisen. Of dat bij de WK afstanden al zijn vruchten afwerpt zal blijken in Thialf, waar de ploegenachtervolgingen op het programma staan.
Vervolgens komen de snelle mannen en vrouwen op het ijs voor de 500 meter. Bij de mannen was er slechts eenmaal Nederlands goud op deze afstand: in 2017 won Jan Smeekens. Bij de vrouwen klonk het Wilhelmus zelfs nog nooit.
De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu