TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de tweede dag van de gecombineerde WK Schaatsen Allround en Sprint komen alleen de sprinters in actie. De allrounders beginnen morgen aan hun toernooi.
De mannen en vrouwen rijden hun tweede 500 en 1000 meter, waarbij Kai Verbij en Thomas Krol normaal gesproken meedoen om de medailles. Thomas Krol is in principe de beste op de 1000 meter, de vraag is of hij op de 500 meter in de buurt kan blijven van de specialisten. Verbij draait op beide afstanden in de top mee.
Bij de vrouwen lijkt Jutta Leerdam de grootste kanshebber voor het podium. De 1000 meter is haar beste afstand, maar ze kan ook op de 500 meter goed voor de dag komen. Bij Femke Kok is het andersom: zij is op de 500 meter het sterkst en moet de schade op de 1000 meter zien te beperken.
Op deze datum is het nieuwste seizoen van Echte Gooische Moeders te zien
14:10Cornald Maas doet opvallende onthulling over Songfestival-commentaar met Jan Smit
13:32Familie Bakhcha neemt afscheid van Een Huis Vol
13:31Video: Roland in tranen door verloren finale in De Bondgenoten
13:14Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen