TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de tweede dag van de gecombineerde WK Schaatsen Allround en Sprint komen alleen de sprinters in actie. De allrounders beginnen morgen aan hun toernooi.
De mannen en vrouwen rijden hun tweede 500 en 1000 meter, waarbij Kai Verbij en Thomas Krol normaal gesproken meedoen om de medailles. Thomas Krol is in principe de beste op de 1000 meter, de vraag is of hij op de 500 meter in de buurt kan blijven van de specialisten. Verbij draait op beide afstanden in de top mee.
Bij de vrouwen lijkt Jutta Leerdam de grootste kanshebber voor het podium. De 1000 meter is haar beste afstand, maar ze kan ook op de 500 meter goed voor de dag komen. Bij Femke Kok is het andersom: zij is op de 500 meter het sterkst en moet de schade op de 1000 meter zien te beperken.
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows