TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste wereldbekerwedstrijd van 2024 vindt plaats op ’s werelds snelste ijsbaan. In stadion Utah Olympic Oval in Salt Lake City willen de schaatsers dit weekend dus één ding: een wereldrecord rijden. De eerste kans daarop is op de 1000 meter. Pavel Koelizjnikov dook op deze afstand vier jaar geleden als eerste schaatser onder de één minuut en zes seconden: 1:05,69. Het is een tijd waar Nederlands kampioen Jenning de Boo vooralsnog alleen maar van kan dromen, al zal hij ongetwijfeld voor een verrassing willen zorgen.
Het wereldrecord op de 1000 meter bij de vrouwen is met 1:11,61 in handen van Brittany Bowe. Regerend wereldkampioen Jutta Leerdam wist die tijd in 2020 al eens op twee tienden te benaderen. Schaatst ze hem vier jaar na dato wél uit de boeken?
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight