TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de laatste dag van de gecombineerde WK Allround schaatsen komen alleen nog de allrounders in actie. Wie gaat er met de overwinning vandoor?
De mannen rijden de 1500 meter en 10 kilometer. Titelverdediger Patrick Roest is de grote favoriet, maar de vraag is hoeveel tijd Nils van der Poel op de langste afstand kan terugwinnen en daarmee de titelstrijd nog spannend kan maken. De Zweed sluit na zijn succesvolle Olympische Spelen (goud op de 5 en 10 kilometer) met dit toernooi waarschijnlijk zijn schaatscarrière af en zal dat in stijl willen doen, met een wereldrecord.
De vrouwen rijden vandaag de 1500 en 5000 meter. Titelverdediger Ireen Wüst ontbreekt, Irene Schouten lijkt nu de favoriet. Het zou de eerste wereldtitel allround zijn voor de olympische goudenmedaillewinnaar op de 3000 en 5000 meter.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij