TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de vijfde dag van de WK atletiek staat weer een aantal interessante finales op het programma. De meest in het oog springende is de 400 meter voor vrouwen.
Op deze afstand heeft Nederland met Lieke Klaver en Femke Bol normaal gesproken twee ijzers in het vuur, maar omdat Bol zich focust op de 400 meter horden is de kans aanwezig dat zij de 400 meter zonder hindernissen laat schieten.
Klaver verkeerde in uitstekende vorm richting de WK in Boedapest. In de Diamond Leaguewedstrijd in Polen liep ze voor het eerst onder de 50 seconden en een aantal dagen later herhaalde ze dit succes in Monaco. Als ze de finale haalt komt ze ongetwijfeld topfavoriet Sydney McLaughlin-Levrone tegen.
Verder lopen de mannen de finale van de 400 meter horden en de 1500 meter.
Partnerbijdrage
Wie zegt dat slim zijn saai is? Het gloednieuwe programma Briljante Breinen bewijst namelijk het tegendeel. Onder leiding van Linda de Mol strijden twaalf superslimme studenten om de titel Briljantste Brein van 2025.
Johan Derksen loopt warm voor B&B vol liefde-deelnemer Ingrid: 'Echt een beest is dat'
09:10De TV van gisteren: Teleurstellend einde voor jubileumreeks Muziekfeest op het plein
19:09Miljuschka Witzenhausen toont eerste foto met moeder Astrid Holleeder in RTL Boulevard: 'Ik vind het best wel eng'
17:29Grote tegenvaller tijdens opnames nieuw seizoen Gooische Vrouwen: 'Dat wordt nog spannend'
16:57Expeditie Robinson-kandidaten doen onsmakelijke boekje open: 'Ik heb in iemand anders z'n drol gestaan'