TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De vrouwen lopen tijdens de wereldkampioenschappen in Eugene de finale van de 1500 meter. In Nederland wordt die afstand natuurlijk direct in verband gebracht met Sifan Hassan, die dit jaar nog niet in actie kwam.
De regerend wereldkampioen op de 1500 meter had haar zinnen gezet op deze wereldkampioenschappen, maar op moment van schrijven is nog niet duidelijk of en aan welke onderdelen ze deelneemt. De mentaal opgebrande atlete liet het kort voor de strijd nog in het midden. "Sowieso die ik twee afstanden en in ieder geval de 5000 meter", schemerde ze door. "Ik beslis later welke afstand ik erbij doe, de 1500 of de 10.000 meter."
Mocht ze verschijnen op deze 1500 meter, dan is ze natuurlijk direct een van de favorieten.
Er zijn nog meer finales in Eugene: de mannen strijden om het eremetaal bij het hoogspringen en de vrouwen bij het hink-stap-springen.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight