TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vanaf donderdag staat Glasgow elf dagen lang in het teken van fietsen. Voor het eerst worden in de Schotse stad de wereldkampioenschappen afgewerkt in álle disciplines. Inclusief wegrace en tijdrit, die voorheen altijd apart in september waren. De baanwielrenners strijden om de wereldtitels in de Chris Hoy Velodrome en op deze eerste dag worden er meteen al medailles verdeeld.
Bij de mannen gebeurt dit op de scratch. Nederland heeft daarin in de persoon van Roy Eefting een belangrijke pion. Vorig jaar oogstte hij brons tijdens het WK.
Verder is er de finale op een spectaculair onderdeel bij de vrouwen: de teamsprint. De Nederlandse vrouwen zijn hierin niet zo dominant als de mannen, maar tijdens het EK van dit jaar pakten ze wel de bronzen plak.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'