TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vanaf donderdag staat Glasgow elf dagen lang in het teken van fietsen. Voor het eerst worden in de Schotse stad de wereldkampioenschappen afgewerkt in álle disciplines. Inclusief wegrace en tijdrit, die voorheen altijd apart in september waren. De baanwielrenners strijden om de wereldtitels in de Chris Hoy Velodrome en op deze eerste dag worden er meteen al medailles verdeeld.
Bij de mannen gebeurt dit op de scratch. Nederland heeft daarin in de persoon van Roy Eefting een belangrijke pion. Vorig jaar oogstte hij brons tijdens het WK.
Verder is er de finale op een spectaculair onderdeel bij de vrouwen: de teamsprint. De Nederlandse vrouwen zijn hierin niet zo dominant als de mannen, maar tijdens het EK van dit jaar pakten ze wel de bronzen plak.
Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'
12:20Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025