TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de opener tegen Maleisië wacht de Nederlandse hockeymannen de zwaarste wedstrijd uit de poule.
De tegenstander van vandaag is Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn de huidige nummer negen van de wereld en vormen een vaste waarde op het WK. Maar ook al zijn ze altijd van de partij, ze reiken nooit echt ver in het toernooi. De hoogste klassering die ze haalden is een zevende plaats. De toernooi-ervaring die de ploeg heeft kan wel een voordeel zijn tegen de Nederlanders.
De selectie van bondscoach Jeroen Delmée telt namelijk maar liefst elf WK-debutanten. Een bewuste keuze, zo vertelde hij aan de NOS. "Dat moet ook wel met het oog op Parijs. Natuurlijk is het WK ook een piekmoment, maar ik wil niet naar de Spelen met zo'n grote groep zonder toernooi-ervaring."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II