TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de opener tegen Maleisië wacht de Nederlandse hockeymannen de zwaarste wedstrijd uit de poule.
De tegenstander van vandaag is Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn de huidige nummer negen van de wereld en vormen een vaste waarde op het WK. Maar ook al zijn ze altijd van de partij, ze reiken nooit echt ver in het toernooi. De hoogste klassering die ze haalden is een zevende plaats. De toernooi-ervaring die de ploeg heeft kan wel een voordeel zijn tegen de Nederlanders.
De selectie van bondscoach Jeroen Delmée telt namelijk maar liefst elf WK-debutanten. Een bewuste keuze, zo vertelde hij aan de NOS. "Dat moet ook wel met het oog op Parijs. Natuurlijk is het WK ook een piekmoment, maar ik wil niet naar de Spelen met zo'n grote groep zonder toernooi-ervaring."
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten