TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De mannen strijden in de omgeving van Glasgow voor de tweede keer dit wereldkampioenschap om een regenboogtrui: ditmaal die op de individuele tijdrit. Het parcours is op maat voor de wielrenners die de grote versnelling goed kunnen ronddraaien: de 48 kilometer zijn grotendeels rechttoe rechtaan. Aan het einde ligt wel een klimmetje, over de kasseien. Met name de Belgische en de Zwitserse ploeg boezemen dit WK ontzag in.
Namens de Zwitsers klimmen krachtmensen Stefan Küng en Stefan Bisegger op de fiets; de Belgen vaardigen met Wout van Aert en Remco Evenepoel twee andere topfavorieten af. Nederlanders Jos van Emden en Daan Hoole hopen op een plek in de subtop. Of wellicht meer? De vorige wereldtitel ging immers ook naar een outsider: de jonge Noor Tobias Foss.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland
13:52Eén Grote Familie krijgt toch een vervolg: 'Er komt een film'
13:28Bij welke talkshow schuift Marco Borsato straks aan? 'Moreel verplicht tot Vandaag Inside'
11:09Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out