TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De mannen strijden in de omgeving van Glasgow voor de tweede keer dit wereldkampioenschap om een regenboogtrui: ditmaal die op de individuele tijdrit. Het parcours is op maat voor de wielrenners die de grote versnelling goed kunnen ronddraaien: de 48 kilometer zijn grotendeels rechttoe rechtaan. Aan het einde ligt wel een klimmetje, over de kasseien. Met name de Belgische en de Zwitserse ploeg boezemen dit WK ontzag in.
Namens de Zwitsers klimmen krachtmensen Stefan Küng en Stefan Bisegger op de fiets; de Belgen vaardigen met Wout van Aert en Remco Evenepoel twee andere topfavorieten af. Nederlanders Jos van Emden en Daan Hoole hopen op een plek in de subtop. Of wellicht meer? De vorige wereldtitel ging immers ook naar een outsider: de jonge Noor Tobias Foss.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette