TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vaste prik de afgelopen jaren bij de WK-tijdrit voor vrouwen: Oranje op het erepodium. De twee Nederlandse deelnemers haalden bijna altijd allebei een medaille. Of dat dit jaar in Schotland weer het geval gaat zijn, is een tikje ongewis.
Vertrouwde podiumklanten als Anna van der Breggen (gestopt), Annemiek van Vleuten (plaatste zich niet) en Ellen van Dijk (zwangerschapsverlof) zijn dit jaar niet te zien op dit nummer. Riejanne Markus en Demi Vollering verdedigen de nationale eer op de 36 kilometer lange rit in en om de stad Stirling.
Bondscoach Loes Gunnewijk heeft het volste vertrouwen in een goede afloop, vertelt ze op de site van de wielerbond. “Ik verwacht dat internationaal succes zeer nabij is en hopelijk al op dit WK kan worden gerealiseerd.”
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij