TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Wereldbekerwedstrijden in de Noorse stad Stavanger worden vandaag afgesloten met dezelfde afstanden voor zowel de vrouwen als de mannen: de 1000 meter en de massastart.
Bij dat laatste onderdeel zullen Irene Schouten en Marijke Groenewoud de jacht moeten inzetten op de Italiaanse favoriet Francesca Lollobrigida. Op de 1000 meter bij de dames lijkt Brittany Bowe de grote kanshebber op goud. De Amerikaanse werd vorig seizoen met grote overmacht wereldkampioen.
Bij de mannen heeft Nederland aanzienlijk meer kans op succes. Ons land heeft een gouden generatie 1000-meterschaatsers, waaronder Thomas Krol, Kjeld Nuis, Kai Verbij en Hein Otterspeer. Als het podium niet uit drie Nederlanders bestaat, dan is dat eerder uitzondering dan regel.
Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'
10:24Programma Olympische Winterspelen maandag 9 februari: Zo laat beginnen Femke Kok en Jutta Leerdam aan 1.000 meter
10:00Femke Kok blikt vooruit op haar Olympische Spelen: 'Probeer altijd het beste uit mezelf te halen'
09:32Wordt het straks Pauw, De Wit, Moggré EN Klamer?