TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Wereldbekerwedstrijden in de Noorse stad Stavanger worden vandaag afgesloten met dezelfde afstanden voor zowel de vrouwen als de mannen: de 1000 meter en de massastart.
Bij dat laatste onderdeel zullen Irene Schouten en Marijke Groenewoud de jacht moeten inzetten op de Italiaanse favoriet Francesca Lollobrigida. Op de 1000 meter bij de dames lijkt Brittany Bowe de grote kanshebber op goud. De Amerikaanse werd vorig seizoen met grote overmacht wereldkampioen.
Bij de mannen heeft Nederland aanzienlijk meer kans op succes. Ons land heeft een gouden generatie 1000-meterschaatsers, waaronder Thomas Krol, Kjeld Nuis, Kai Verbij en Hein Otterspeer. Als het podium niet uit drie Nederlanders bestaat, dan is dat eerder uitzondering dan regel.
Marco Borsato terug op tv: 'Hierom zei ik ja tegen dit aanbod'
08:17De TV van gisteren: wat deed Angela bij Pauw & De Wit en geen Hélène bij De Oranjezondag
15:00De onbetwiste koningin van de talkshow is overleden. Sonja Barend werd 86 jaar
11:37Kees licht tipje van de sluier op over 'sterrencast' De Bevers-film
11:20Tom Waes zeilt voor nieuw programma naar de Noordpool