TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op zaterdag 12 en zondag 13 maart sluiten de schaatsers het schaatsseizoen van 2021-2022 officieel af in Thialf. Wie weet op de valreep alsnog een medaille in de wacht te slepen en wie zakt er door het ijs?
Voor aanvang van de wereldbekerfinale was al duidelijk dat Jutta Leerdam geen kans meer maakte op een medaille. De wereldkampioene sprint testte namelijk kort voor de strijd positief op het coronavirus. Een flinke klap, zo noemt ze het zelf. "Ik ben de laatste drie jaar zo voorzichtig geweest. Maar covid heeft me te pakken voor het einde van dit seizoen. Geen wereldbekerfinale voor mij dus."
Ook Patrick Roest komt niet in actie tijdens de finale van de wereldbeker dit weekend. De schaatser testte namelijk eerder deze week al positief op het virus. Het was even de vraag of hij op tijd herstel ging zijn, maar hij kon vrijdag nog geen positieve test laten zien, zo maakte zijn ploeg Jumbo-Visma bekend. Voor hem zit dit seizoen er dus ook vroegtijdig op.
Gelukkig kunnen we wel rekenen op de volgende deelnemers.
Vrouwen
Mannen
Het programma van vandaag ziet er dan ook als volgt uit:
Partnerbijdrage
HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman
10:52Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden