TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op zaterdag 12 en zondag 13 maart sluiten de schaatsers het schaatsseizoen van 2021-2022 officieel af in Thialf. Wie weet op de valreep alsnog een medaille in de wacht te slepen en wie zakt er door het ijs?
Voor aanvang van de wereldbekerfinale was al duidelijk dat Jutta Leerdam geen kans meer maakte op een medaille. De wereldkampioene sprint testte namelijk kort voor de strijd positief op het coronavirus. Een flinke klap, zo noemt ze het zelf. "Ik ben de laatste drie jaar zo voorzichtig geweest. Maar covid heeft me te pakken voor het einde van dit seizoen. Geen wereldbekerfinale voor mij dus."
Ook Patrick Roest komt niet in actie tijdens de finale van de wereldbeker dit weekend. De schaatser testte namelijk eerder deze week al positief op het virus. Het was even de vraag of hij op tijd herstel ging zijn, maar hij kon vrijdag nog geen positieve test laten zien, zo maakte zijn ploeg Jumbo-Visma bekend. Voor hem zit dit seizoen er dus ook vroegtijdig op.
Gelukkig kunnen we wel rekenen op de volgende deelnemers.
Vrouwen
Mannen
Het programma van vandaag ziet er dan ook als volgt uit:
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!