TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het startschot nabij Villafranca del Bierzo wacht een lange rit door de heuvels en de bergen. De eindstreep ligt na 201 kilometer in Villablino, waarmee deze rit de langste is van deze ronde. Vlak voor de finish wacht een lange, maar niet al te steile klim, de Puerto de Leitariegos.
Het Vueltapeloton vertrok nooit eerder vanuit Villafranca, maar dat charmante plaatsje in de provincie Léon heeft dan ook meer met lopen dan met fietsen. Het is een populaire tussenstop voor de wandelaars die op weg zijn naar Santiago de Compostella. Die weten dat het vanuit Villafranca niet ver meer is naar het populaire bedevaartsoord.
Dat is voor de mannen op de fiets wel even anders. Na de finish in Villablino is er nog een dik 1000 kilometer af te leggen tot Madrid.
Kijk op zaterdag 31 augustus rond 15:55 uur naar NPO1 om wat mee te krijgen van de Vuelta-rit van Villafranca del Bierzo richting Villablino.
Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het