TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het startschot nabij Villafranca del Bierzo wacht een lange rit door de heuvels en de bergen. De eindstreep ligt na 201 kilometer in Villablino, waarmee deze rit de langste is van deze ronde. Vlak voor de finish wacht een lange, maar niet al te steile klim, de Puerto de Leitariegos.
Het Vueltapeloton vertrok nooit eerder vanuit Villafranca, maar dat charmante plaatsje in de provincie Léon heeft dan ook meer met lopen dan met fietsen. Het is een populaire tussenstop voor de wandelaars die op weg zijn naar Santiago de Compostella. Die weten dat het vanuit Villafranca niet ver meer is naar het populaire bedevaartsoord.
Dat is voor de mannen op de fiets wel even anders. Na de finish in Villablino is er nog een dik 1000 kilometer af te leggen tot Madrid.
Kijk op zaterdag 31 augustus rond 15:55 uur naar NPO1 om wat mee te krijgen van de Vuelta-rit van Villafranca del Bierzo richting Villablino.
De TV van gisteren: De eerste afvaller van B&B Vol Liefde 2026 is alweer een feit
06:47Vanavond op TV: Shetland, B&B vol liefde, The Hangover Part III
21:18B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu al klaar met Timothy: 'Jongere versie van Gordon'
16:50Is de bruiloft van Viktor en Sarah te zien in het nieuwe seizoen van De Verhulstjes? Gert verklapt
16:14B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Ceciel (en dit is haar leeftijd)