TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het startschot nabij Villafranca del Bierzo wacht een lange rit door de heuvels en de bergen. De eindstreep ligt na 201 kilometer in Villablino, waarmee deze rit de langste is van deze ronde. Vlak voor de finish wacht een lange, maar niet al te steile klim, de Puerto de Leitariegos.
Het Vueltapeloton vertrok nooit eerder vanuit Villafranca, maar dat charmante plaatsje in de provincie Léon heeft dan ook meer met lopen dan met fietsen. Het is een populaire tussenstop voor de wandelaars die op weg zijn naar Santiago de Compostella. Die weten dat het vanuit Villafranca niet ver meer is naar het populaire bedevaartsoord.
Dat is voor de mannen op de fiets wel even anders. Na de finish in Villablino is er nog een dik 1000 kilometer af te leggen tot Madrid.
Kijk op zaterdag 31 augustus rond 15:55 uur naar NPO1 om wat mee te krijgen van de Vuelta-rit van Villafranca del Bierzo richting Villablino.
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?