TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Over de programmatitel Studio WK 22 is beter nagedacht dan je wellicht zou denken. Wat veel mensen niet weten is dat dit het 22e Wereldkampioenschap voetbal is, toevallig ook nog eens gespeeld in 2022.
In de talkshow, die vanavond aftrapt, ontvangt presentator Sjoerd van Ramshorst dagelijks twee analisten en een gast, waarmee hij de wedstrijden van de dag doorneemt. De analisten zijn onder meer Rafael van der Vaart, Pierre van Hooijdonk, Ibrahim Afellay, Leonne Stentler, Youri Mulder, Hedwiges Maduro en Marco van Basten.
Gezien de verhalen over corruptie en mensenrechtenschendingen die spelen rond dit WK in Qatar, zal het programma niet alleen over voetbal gaan. Verslaggever Kees Jongkind is ter plekke om het toernooi van een andere kant te belichten.
Verklapt Merel Ek hier stiekem de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2026?
10:00Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'