TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Over de programmatitel Studio WK 22 is beter nagedacht dan je wellicht zou denken. Wat veel mensen niet weten is dat dit het 22e Wereldkampioenschap voetbal is, toevallig ook nog eens gespeeld in 2022.
In de talkshow, die vanavond aftrapt, ontvangt presentator Sjoerd van Ramshorst dagelijks twee analisten en een gast, waarmee hij de wedstrijden van de dag doorneemt. De analisten zijn onder meer Rafael van der Vaart, Pierre van Hooijdonk, Ibrahim Afellay, Leonne Stentler, Youri Mulder, Hedwiges Maduro en Marco van Basten.
Gezien de verhalen over corruptie en mensenrechtenschendingen die spelen rond dit WK in Qatar, zal het programma niet alleen over voetbal gaan. Verslaggever Kees Jongkind is ter plekke om het toernooi van een andere kant te belichten.
Video: Monique maakt ex-schoondochter Denise belachelijk: ‘Je kan ook gewoon praten’
09:23De TV van gisteren: Martijn Koning openhartig over Eva Jinek-rel in Boerderij van Dorst: ‘Nog steeds moeilijk mee’
00:52Komende week in GTST: Verloochende verwondingen en de afgekapte avances
15:07Video: Dit zijn de eerste beelden van Dames in de Dop met twee oud-deelnemers van De Bondgenoten
14:54Hele donkere dagen voor kerst: Dit is de trailer van Sleepers