TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Over de programmatitel Studio WK 22 is beter nagedacht dan je wellicht zou denken. Wat veel mensen niet weten is dat dit het 22e Wereldkampioenschap voetbal is, toevallig ook nog eens gespeeld in 2022.
In de talkshow, die vanavond aftrapt, ontvangt presentator Sjoerd van Ramshorst dagelijks twee analisten en een gast, waarmee hij de wedstrijden van de dag doorneemt. De analisten zijn onder meer Rafael van der Vaart, Pierre van Hooijdonk, Ibrahim Afellay, Leonne Stentler, Youri Mulder, Hedwiges Maduro en Marco van Basten.
Gezien de verhalen over corruptie en mensenrechtenschendingen die spelen rond dit WK in Qatar, zal het programma niet alleen over voetbal gaan. Verslaggever Kees Jongkind is ter plekke om het toernooi van een andere kant te belichten.
Partnerbijdrage
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?