TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Over de programmatitel Studio WK 22 is beter nagedacht dan je wellicht zou denken. Wat veel mensen niet weten is dat dit het 22e Wereldkampioenschap voetbal is, toevallig ook nog eens gespeeld in 2022.
In de talkshow, die vanavond aftrapt, ontvangt presentator Sjoerd van Ramshorst dagelijks twee analisten en een gast, waarmee hij de wedstrijden van de dag doorneemt. De analisten zijn onder meer Rafael van der Vaart, Pierre van Hooijdonk, Ibrahim Afellay, Leonne Stentler, Youri Mulder, Hedwiges Maduro en Marco van Basten.
Gezien de verhalen over corruptie en mensenrechtenschendingen die spelen rond dit WK in Qatar, zal het programma niet alleen over voetbal gaan. Verslaggever Kees Jongkind is ter plekke om het toernooi van een andere kant te belichten.
Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar