TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Over de programmatitel Studio WK 22 is beter nagedacht dan je wellicht zou denken. Wat veel mensen niet weten is dat dit het 22e Wereldkampioenschap voetbal is, toevallig ook nog eens gespeeld in 2022.
In de talkshow, die vanavond aftrapt, ontvangt presentator Sjoerd van Ramshorst dagelijks twee analisten en een gast, waarmee hij de wedstrijden van de dag doorneemt. De analisten zijn onder meer Rafael van der Vaart, Pierre van Hooijdonk, Ibrahim Afellay, Leonne Stentler, Youri Mulder, Hedwiges Maduro en Marco van Basten.
Gezien de verhalen over corruptie en mensenrechtenschendingen die spelen rond dit WK in Qatar, zal het programma niet alleen over voetbal gaan. Verslaggever Kees Jongkind is ter plekke om het toernooi van een andere kant te belichten.
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen