TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over NOS voetbal EK-kwalificatie (v): Italië - Nederland. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Vorige maand liep Oranje kwalificatie voor de Olympische Spelen mis. Dat was een bittere pil, maar tijd voor meer verdriet is er niet want vandaag begint de kwalificatie voor het Europees Kampioenschap dat volgend jaar in Zwitserland plaatsvindt.
Nederland is ingedeeld in een groep met Noorwegen, Italië en Finland. De eerste twee landen van elke poule plaatsen zich sowieso voor het eindtoernooi en de ploeg van bondscoach Andries Jonker begint met een uitwedstrijd tegen Italië.
Na de misgelopen kwalificatie voor de Olympische Spelen wordt de roep om verse krachten steeds luider. Talenten als Romée Leuchter en Nadine Noordam (Ajax) en Fenna Kalma (Wolfsburg) zouden volgens de kenners meer kansen moeten krijgen in het elftal van Jonker.
De EK-kwalificatiewedstrijd Italië vs. Nederland (V) is op vrijdag 5 april vanaf 18:15 uur te zien op NPO3.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene