TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over NOS voetbal EK-kwalificatie (v): Italië - Nederland. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Vorige maand liep Oranje kwalificatie voor de Olympische Spelen mis. Dat was een bittere pil, maar tijd voor meer verdriet is er niet want vandaag begint de kwalificatie voor het Europees Kampioenschap dat volgend jaar in Zwitserland plaatsvindt.
Nederland is ingedeeld in een groep met Noorwegen, Italië en Finland. De eerste twee landen van elke poule plaatsen zich sowieso voor het eindtoernooi en de ploeg van bondscoach Andries Jonker begint met een uitwedstrijd tegen Italië.
Na de misgelopen kwalificatie voor de Olympische Spelen wordt de roep om verse krachten steeds luider. Talenten als Romée Leuchter en Nadine Noordam (Ajax) en Fenna Kalma (Wolfsburg) zouden volgens de kenners meer kansen moeten krijgen in het elftal van Jonker.
De EK-kwalificatiewedstrijd Italië vs. Nederland (V) is op vrijdag 5 april vanaf 18:15 uur te zien op NPO3.
Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo
11:29Video: Jan Slagter en Guido den Aantrekker clashen bij De Oranjezomer