TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vorige maand liep Oranje kwalificatie voor de Olympische Spelen mis. Dat was een bittere pil, maar tijd voor meer verdriet is er niet want vandaag begint de kwalificatie voor het Europees Kampioenschap dat volgend jaar in Zwitserland plaatsvindt.
Nederland is ingedeeld in een groep met Noorwegen, Italië en Finland. De eerste twee landen van elke poule plaatsen zich sowieso voor het eindtoernooi en de ploeg van bondscoach Andries Jonker begint met een uitwedstrijd tegen Italië.
Na de misgelopen kwalificatie voor de Olympische Spelen wordt de roep om verse krachten steeds luider. Talenten als Romée Leuchter en Nadine Noordam (Ajax) en Fenna Kalma (Wolfsburg) zouden volgens de kenners meer kansen moeten krijgen in het elftal van Jonker.
De EK-kwalificatiewedstrijd Italië vs. Nederland (V) is op vrijdag 5 april vanaf 18:15 uur te zien op NPO3.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’