TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vorige maand liep Oranje kwalificatie voor de Olympische Spelen mis. Dat was een bittere pil, maar tijd voor meer verdriet is er niet want vandaag begint de kwalificatie voor het Europees Kampioenschap dat volgend jaar in Zwitserland plaatsvindt.
Nederland is ingedeeld in een groep met Noorwegen, Italië en Finland. De eerste twee landen van elke poule plaatsen zich sowieso voor het eindtoernooi en de ploeg van bondscoach Andries Jonker begint met een uitwedstrijd tegen Italië.
Na de misgelopen kwalificatie voor de Olympische Spelen wordt de roep om verse krachten steeds luider. Talenten als Romée Leuchter en Nadine Noordam (Ajax) en Fenna Kalma (Wolfsburg) zouden volgens de kenners meer kansen moeten krijgen in het elftal van Jonker.
De EK-kwalificatiewedstrijd Italië vs. Nederland (V) is op vrijdag 5 april vanaf 18:15 uur te zien op NPO3.
Partnerbijdrage
Deze acteurs zijn toegevoegd aan de cast van Haantjes, voor het tweede seizoen
09:32Groot verdriet voor Janny van der Heijden: hond Nhaan plotseling overleden
08:49MAX Vakantieman komt met BN'er-rubriek: deze bekende zanger bijt het spits af
08:04De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers woest op hondentrainer
06:47Vanavond op TV: MAX vakantieman, Hazes & Hoogkamer: Tot uw dienst, Die Hard