TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vorige maand liep Oranje kwalificatie voor de Olympische Spelen mis. Dat was een bittere pil, maar tijd voor meer verdriet is er niet want vandaag begint de kwalificatie voor het Europees Kampioenschap dat volgend jaar in Zwitserland plaatsvindt.
Nederland is ingedeeld in een groep met Noorwegen, Italië en Finland. De eerste twee landen van elke poule plaatsen zich sowieso voor het eindtoernooi en de ploeg van bondscoach Andries Jonker begint met een uitwedstrijd tegen Italië.
Na de misgelopen kwalificatie voor de Olympische Spelen wordt de roep om verse krachten steeds luider. Talenten als Romée Leuchter en Nadine Noordam (Ajax) en Fenna Kalma (Wolfsburg) zouden volgens de kenners meer kansen moeten krijgen in het elftal van Jonker.
De EK-kwalificatiewedstrijd Italië vs. Nederland (V) is op vrijdag 5 april vanaf 18:15 uur te zien op NPO3.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate