TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nederland moet op weg naar kwalificatie voor het EK zien te winnen in Dublin om goede zaken te doen in de poule. Bij de Ieren, van wie alle spelers in de diverse Britse competities actief zijn, staat de druk erop na nederlagen tegen Frankrijk en Griekenland.
In het verleden heeft Oranje vaker cruciale wedstrijden tegen de Ieren gespeeld. In 2001 had Nederland, toen onder leiding van Louis van Gaal, de simpele taak om te winnen in de Ierse hoofdstad. Het doel: kwalificatie voor het WK.
Oranje trad aan met grote namen als Edwin van der Sar, Jaap Stam, Patrick Kluivert en Ruud van Nistelrooij, maar slaagde er niet in te scoren, zelfs niet toen de thuisploeg met tien man kwam te spelen. De Ieren wonnen met 1-0 en de ploeg van Van Gaal bleef met lege handen achter.
Ierland vs. Nederland is op zondag 10 september om 20:45 uur te zien op NPO1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur