TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het Nederlands elftal start deze editie van de Nations League met de lastigste wedstrijd uit de poule. De ploeg van bondscoach Louis van Gaal speelt een uitduel in en tegen België. De wedstrijd in het Koning Boudewijnstadion in Brussel is een generale repetitie voor de wedstrijden op het wereldkampioenschap later dit jaar, zo vertelde Van Gaal. Dat betekent niet dat Oranje het duel - volgens de oefenmeester een ideale krachtmeting - niet serieus neemt.
De andere landen uit deze Nations League-poule zijn beduidend minder sterk: Polen en Wales maken de groep compleet. De groepswinnaar plaatst zich voor de halve finales, terwijl de nummer laatst degradeert naar de B-divisie. De laatste twee duels tussen Nederland en België eindigden allebei in een gelijkspel.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'