TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het Nederlands elftal start deze editie van de Nations League met de lastigste wedstrijd uit de poule. De ploeg van bondscoach Louis van Gaal speelt een uitduel in en tegen België. De wedstrijd in het Koning Boudewijnstadion in Brussel is een generale repetitie voor de wedstrijden op het wereldkampioenschap later dit jaar, zo vertelde Van Gaal. Dat betekent niet dat Oranje het duel - volgens de oefenmeester een ideale krachtmeting - niet serieus neemt.
De andere landen uit deze Nations League-poule zijn beduidend minder sterk: Polen en Wales maken de groep compleet. De groepswinnaar plaatst zich voor de halve finales, terwijl de nummer laatst degradeert naar de B-divisie. De laatste twee duels tussen Nederland en België eindigden allebei in een gelijkspel.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood