TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Nederlandse voetbalvrouwen dromen van de Olympische Spelen komend jaar. Op deze pakjesavond kunnen ze tijdens de laatste groepswedstrijd nog geen ticket voor Parijs veiligstellen, maar bij winst op België zijn ze wel een stapje dichterbij.
Mits ze op 1 december niet met grote cijfers hebben verloren van WK-finalist Engeland. Bij een goed resultaat op Wembley kan de ploeg van bondscoach Andries Jonker zich vanavond plaatsen voor de finaleronde van de Nations League, in februari volgend jaar. En daar zijn dan weer de enige twee Europese olympische tickets te verdienen.
Maar zover is het dus nog niet. Eerst moet Nederland in Tilburg winnen van België. En dat is een geduchte tegenstander. De heenwedstrijd in Leuven verloor Oranje immers met 2-1 van de Red Flames.
Niets missen? Nederland vs. België (v) is op 5 december vanaf 20:45 uur te zien op NPO3.
Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol