TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Nederlandse voetbalvrouwen dromen van de Olympische Spelen komend jaar. Op deze pakjesavond kunnen ze tijdens de laatste groepswedstrijd nog geen ticket voor Parijs veiligstellen, maar bij winst op België zijn ze wel een stapje dichterbij.
Mits ze op 1 december niet met grote cijfers hebben verloren van WK-finalist Engeland. Bij een goed resultaat op Wembley kan de ploeg van bondscoach Andries Jonker zich vanavond plaatsen voor de finaleronde van de Nations League, in februari volgend jaar. En daar zijn dan weer de enige twee Europese olympische tickets te verdienen.
Maar zover is het dus nog niet. Eerst moet Nederland in Tilburg winnen van België. En dat is een geduchte tegenstander. De heenwedstrijd in Leuven verloor Oranje immers met 2-1 van de Red Flames.
Niets missen? Nederland vs. België (v) is op 5 december vanaf 20:45 uur te zien op NPO3.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1