TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Nederlandse voetbalvrouwen dromen van de Olympische Spelen komend jaar. Op deze pakjesavond kunnen ze tijdens de laatste groepswedstrijd nog geen ticket voor Parijs veiligstellen, maar bij winst op België zijn ze wel een stapje dichterbij.
Mits ze op 1 december niet met grote cijfers hebben verloren van WK-finalist Engeland. Bij een goed resultaat op Wembley kan de ploeg van bondscoach Andries Jonker zich vanavond plaatsen voor de finaleronde van de Nations League, in februari volgend jaar. En daar zijn dan weer de enige twee Europese olympische tickets te verdienen.
Maar zover is het dus nog niet. Eerst moet Nederland in Tilburg winnen van België. En dat is een geduchte tegenstander. De heenwedstrijd in Leuven verloor Oranje immers met 2-1 van de Red Flames.
Niets missen? Nederland vs. België (v) is op 5 december vanaf 20:45 uur te zien op NPO3.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug