TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Nederlandse voetbalvrouwen dromen van de Olympische Spelen komend jaar. Op deze pakjesavond kunnen ze tijdens de laatste groepswedstrijd nog geen ticket voor Parijs veiligstellen, maar bij winst op België zijn ze wel een stapje dichterbij.
Mits ze op 1 december niet met grote cijfers hebben verloren van WK-finalist Engeland. Bij een goed resultaat op Wembley kan de ploeg van bondscoach Andries Jonker zich vanavond plaatsen voor de finaleronde van de Nations League, in februari volgend jaar. En daar zijn dan weer de enige twee Europese olympische tickets te verdienen.
Maar zover is het dus nog niet. Eerst moet Nederland in Tilburg winnen van België. En dat is een geduchte tegenstander. De heenwedstrijd in Leuven verloor Oranje immers met 2-1 van de Red Flames.
Niets missen? Nederland vs. België (v) is op 5 december vanaf 20:45 uur te zien op NPO3.
Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface