TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De wedstrijd tussen Nederland en Duitsland is nog altijd een klassieker in het Europese voetbal. Oefeninterland of niet, een duel tegen Die Mannschaft zet Oranje altijd op scherp.
En dat is ook wel nodig, want onder leiding van de nieuwe bondscoach Hansi Flick loopt het Duits elftal als een trein. Flick nam na het EK voetbal van vorige zomer het stokje over van Joachim Löw en heeft sindsdien alle wedstrijden - tot aan het oefenduel tegen Israël van afgelopen zaterdag - gewonnen. Een record. Die zegereeks zal hij in Amsterdam willen voortzetten.
Aan goede voetballers geen gebrek, want Duitsland treedt in de Johan Cruijff ArenA hoogstwaarschijnlijk aan met sterspelers zoals Toni Kroos, Serge Gnabry, Leroy Sané, Marco Reus en doelman Manuel Neuer.
'Misschien gaat Sophie Hilbrand dit programma wel presenteren'
12:58Hierom is Carrie op Vrijdag deze week nog niet te zien
12:11Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen