TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De wedstrijd tussen Nederland en Duitsland is nog altijd een klassieker in het Europese voetbal. Oefeninterland of niet, een duel tegen Die Mannschaft zet Oranje altijd op scherp.
En dat is ook wel nodig, want onder leiding van de nieuwe bondscoach Hansi Flick loopt het Duits elftal als een trein. Flick nam na het EK voetbal van vorige zomer het stokje over van Joachim Löw en heeft sindsdien alle wedstrijden - tot aan het oefenduel tegen Israël van afgelopen zaterdag - gewonnen. Een record. Die zegereeks zal hij in Amsterdam willen voortzetten.
Aan goede voetballers geen gebrek, want Duitsland treedt in de Johan Cruijff ArenA hoogstwaarschijnlijk aan met sterspelers zoals Toni Kroos, Serge Gnabry, Leroy Sané, Marco Reus en doelman Manuel Neuer.
Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die
19:11Dennis van der Geest verlengt contract bij Talpa
18:00B&B Vol Liefde-baby op komst: Joy en Dani verwachten een kindje