TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Deze interland in en tegen Finland staat in het teken van het afscheid van Lieke Martens. De steraanvaller van Paris Saint-Germain kondigde vorige maand aan te stoppen als OranjeLeeuwin. In augustus 2011 maakte ze haar debuut en sindsdien speelde ze 159 interlands.
Martens groeide uit tot een van de belangrijke pionnen in het elftal van bondscoach Sarina Wiegman. Het hoogtepunt werd het gewonnen EK van 2017 in eigen land. Met drie goals en één assists in zes wedstrijden werd ze verkozen tot beste speelster van het toernooi.
Later dat jaar werd Martens ook nog eens verkozen tot beste voetbalster van de wereld en schitterde ze naast de winnaar bij de mannen: Cristiano Ronaldo. Twee jaar later haalde ze met Oranje de tweede plaats op het WK in Frankrijk.
Het EK-kwalificatieduel (v) tussen Finland en Nederland zie je op dinsdag 4 juni op NPO1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026