TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Oranje heeft nog twee wedstrijden te gaan in de WK-kwalificatie. Om de ‘finale’ van aankomende dinsdag tegen Noorwegen niet al te spannend te maken, moet de ploeg in Podgorica winnen van Montenegro. Twee punten voorsprong heeft het Nederlands elftal op de voornaamste concurrent. Dat wil de ploeg van Louis van Gaal graag zo houden na het duel van vanavond.
Om zich direct te plaatsen voor het WK in Qatar moet Oranje eerste worden in groep G, en normaal gesproken kan de thuisploeg - met centrale verdediger Stefan Savic van de Spaanse kampioen Atlético Madrid - daar niets aan doen. In september rekende Oranje in het Philips Stadion in Eindhoven nog zakelijk af met de Montenegrijnen. Memphis Depay (twee keer), Georginio Wijnaldum en Cody Gakpo maakten er 4-0 van.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters