TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De komende vier dagen is het zappen geblazen voor de voetbalfans. Er worden namelijk twee wedstrijden tegelijk gespeeld op het WK Voetbal in Qatar. Dit gebeurt om competitievervalsing te voorkomen.
De derde en laatste ronde in de poule bepaalt wie er doorgaat naar de knock-outfase van het toernooi. En dan is het bijvoorbeeld niet handig dat vooraf duidelijk is dat twee tegenstanders allebei weten dat een salonremise volstaat om een ticket voor de achtstefinales te bemachtigen.
NPO 1 staat in het teken van de wedstrijd tussen Nederland en Qatar; NPO 2 zendt het treffen tussen Ecuador en Senegal uit. Om 20.00 uur zijn er ook weer gelijktijdig wedstrijden: uit Poule B, tussen aartsvijanden Iran en de VS (NPO 3) en de Britse burenruzie Engeland - Wales (NPO 1).
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, NPO Doc: Mijn broer, Furiosa: A Mad Max Saga
18:55Estavana Polman en Rafael van der Vaart verwachten tweede kindje samen
16:00Onverwachte ontdekking in tweede seizoen van Zussen: bekijk de eerste beelden
14:27Deze BN’ers doen mee aan het nieuwe programma De Meestergids