TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De komende vier dagen is het zappen geblazen voor de voetbalfans. Er worden namelijk twee wedstrijden tegelijk gespeeld op het WK Voetbal in Qatar. Dit gebeurt om competitievervalsing te voorkomen.
De derde en laatste ronde in de poule bepaalt wie er doorgaat naar de knock-outfase van het toernooi. En dan is het bijvoorbeeld niet handig dat vooraf duidelijk is dat twee tegenstanders allebei weten dat een salonremise volstaat om een ticket voor de achtstefinales te bemachtigen.
NPO 1 staat in het teken van de wedstrijd tussen Nederland en Qatar; NPO 2 zendt het treffen tussen Ecuador en Senegal uit. Om 20.00 uur zijn er ook weer gelijktijdig wedstrijden: uit Poule B, tussen aartsvijanden Iran en de VS (NPO 3) en de Britse burenruzie Engeland - Wales (NPO 1).
Partnerbijdrage
Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'
09:11Hilarisch: zo kijkt René van der Gijp thuis tv, tussen zijn honden