TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De komende vier dagen is het zappen geblazen voor de voetbalfans. Er worden namelijk twee wedstrijden tegelijk gespeeld op het WK Voetbal in Qatar. Dit gebeurt om competitievervalsing te voorkomen.
De derde en laatste ronde in de poule bepaalt wie er doorgaat naar de knock-outfase van het toernooi. En dan is het bijvoorbeeld niet handig dat vooraf duidelijk is dat twee tegenstanders allebei weten dat een salonremise volstaat om een ticket voor de achtstefinales te bemachtigen.
NPO 1 staat in het teken van de wedstrijd tussen Nederland en Qatar; NPO 2 zendt het treffen tussen Ecuador en Senegal uit. Om 20.00 uur zijn er ook weer gelijktijdig wedstrijden: uit Poule B, tussen aartsvijanden Iran en de VS (NPO 3) en de Britse burenruzie Engeland - Wales (NPO 1).
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's
07:00GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko