TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De komende vier dagen is het zappen geblazen voor de voetbalfans. Er worden namelijk twee wedstrijden tegelijk gespeeld op het WK Voetbal in Qatar. Dit gebeurt om competitievervalsing te voorkomen.
De derde en laatste ronde in de poule bepaalt wie er doorgaat naar de knock-outfase van het toernooi. En dan is het bijvoorbeeld niet handig dat vooraf duidelijk is dat twee tegenstanders allebei weten dat een salonremise volstaat om een ticket voor de achtstefinales te bemachtigen.
NPO 1 staat in het teken van de wedstrijd tussen Nederland en Qatar; NPO 2 zendt het treffen tussen Ecuador en Senegal uit. Om 20.00 uur zijn er ook weer gelijktijdig wedstrijden: uit Poule B, tussen aartsvijanden Iran en de VS (NPO 3) en de Britse burenruzie Engeland - Wales (NPO 1).
Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap
21:22Kijkers onder de indruk van Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in Boerderij Van Dorst: 'Beste uitzending tot nu toe'
15:15Kimi Antonelli zet alles op alles om zijn eerste wereldtitel te pakken tijdens de Formule 1 GP van Mexico