TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De komende vier dagen is het zappen geblazen voor de voetbalfans. Er worden namelijk twee wedstrijden tegelijk gespeeld op het WK Voetbal in Qatar. Dit gebeurt om competitievervalsing te voorkomen.
De derde en laatste ronde in de poule bepaalt wie er doorgaat naar de knock-outfase van het toernooi. En dan is het bijvoorbeeld niet handig dat vooraf duidelijk is dat twee tegenstanders allebei weten dat een salonremise volstaat om een ticket voor de achtstefinales te bemachtigen.
NPO 1 staat in het teken van de wedstrijd tussen Nederland en Qatar; NPO 2 zendt het treffen tussen Ecuador en Senegal uit. Om 20.00 uur zijn er ook weer gelijktijdig wedstrijden: uit Poule B, tussen aartsvijanden Iran en de VS (NPO 3) en de Britse burenruzie Engeland - Wales (NPO 1).
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'