TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Onze zuiderburen treffen in Kroatië de finalist van het vorige WK. Het belooft dan ook zeker geen makkelijke wedstrijd te worden.
Kroatië werd eerder dit jaar groepswinnaar in de Nations League met Oostenrijk, Denemarken en Frankrijk als tegenstanders. De Belgen eindigden in hun poule op de tweede plek, achter Nederland. Beide keren trokken ze aan het kortste eind in de Derby der Lage Landen, in Brussel werden ze zelfs vernederd door de mannen van Louis van Gaal: 1-4.
De laatste ontmoeting met de Kroaten geeft de Rode Duivels wel hoop: in juni 2021 won België een oefenduel met 1-0 dankzij een doelpunt van Romelu Lukaku.
In dezelfde poule speelt Marokko tegen Canada. Later op de avond treft Spanje Japan en mogen de Duitsers aan de bak tegen Costa Rica.
Partnerbijdrage
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen