TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de laatste groepswedstrijd treft het Nederlands elftal Qatar. Van alle teams die Oranje kon loten uit pot 1 was het gastland veruit de makkelijkste tegenstander. Bondscoach Louis van Gaal sprak dan ook van 'geluk dat aan mijn kont hangt'.
Het land is de grote onbekende op dit WK, het nam zelfs nog nooit deel aan een mondiale eindronde. Wel won het in 2019 de Azië Cup door in de finale Japan te verslaan, dus oppassen is het wel. De man om bij de Qatarezen in de gaten te houden is Almoez Ali. De in Soedan geboren spits scoorde 39 keer in 72 interlands en speelde al eens in Europa.
De coach van Qatar is een oude bekende van Louis van Gaal. De Spanjaard Félix Sánchez werkte in de jeugdopleiding van FC Barcelona toen van Gaal daar hoofdtrainer was.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip