TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de laatste groepswedstrijd treft het Nederlands elftal Qatar. Van alle teams die Oranje kon loten uit pot 1 was het gastland veruit de makkelijkste tegenstander. Bondscoach Louis van Gaal sprak dan ook van 'geluk dat aan mijn kont hangt'.
Het land is de grote onbekende op dit WK, het nam zelfs nog nooit deel aan een mondiale eindronde. Wel won het in 2019 de Azië Cup door in de finale Japan te verslaan, dus oppassen is het wel. De man om bij de Qatarezen in de gaten te houden is Almoez Ali. De in Soedan geboren spits scoorde 39 keer in 72 interlands en speelde al eens in Europa.
De coach van Qatar is een oude bekende van Louis van Gaal. De Spanjaard Félix Sánchez werkte in de jeugdopleiding van FC Barcelona toen van Gaal daar hoofdtrainer was.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij