TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de laatste groepswedstrijd treft het Nederlands elftal Qatar. Van alle teams die Oranje kon loten uit pot 1 was het gastland veruit de makkelijkste tegenstander. Bondscoach Louis van Gaal sprak dan ook van 'geluk dat aan mijn kont hangt'.
Het land is de grote onbekende op dit WK, het nam zelfs nog nooit deel aan een mondiale eindronde. Wel won het in 2019 de Azië Cup door in de finale Japan te verslaan, dus oppassen is het wel. De man om bij de Qatarezen in de gaten te houden is Almoez Ali. De in Soedan geboren spits scoorde 39 keer in 72 interlands en speelde al eens in Europa.
De coach van Qatar is een oude bekende van Louis van Gaal. De Spanjaard Félix Sánchez werkte in de jeugdopleiding van FC Barcelona toen van Gaal daar hoofdtrainer was.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder