TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de laatste groepswedstrijd treft het Nederlands elftal Qatar. Van alle teams die Oranje kon loten uit pot 1 was het gastland veruit de makkelijkste tegenstander. Bondscoach Louis van Gaal sprak dan ook van 'geluk dat aan mijn kont hangt'.
Het land is de grote onbekende op dit WK, het nam zelfs nog nooit deel aan een mondiale eindronde. Wel won het in 2019 de Azië Cup door in de finale Japan te verslaan, dus oppassen is het wel. De man om bij de Qatarezen in de gaten te houden is Almoez Ali. De in Soedan geboren spits scoorde 39 keer in 72 interlands en speelde al eens in Europa.
De coach van Qatar is een oude bekende van Louis van Gaal. De Spanjaard Félix Sánchez werkte in de jeugdopleiding van FC Barcelona toen van Gaal daar hoofdtrainer was.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'