TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de laatste groepswedstrijd treft het Nederlands elftal Qatar. Van alle teams die Oranje kon loten uit pot 1 was het gastland veruit de makkelijkste tegenstander. Bondscoach Louis van Gaal sprak dan ook van 'geluk dat aan mijn kont hangt'.
Het land is de grote onbekende op dit WK, het nam zelfs nog nooit deel aan een mondiale eindronde. Wel won het in 2019 de Azië Cup door in de finale Japan te verslaan, dus oppassen is het wel. De man om bij de Qatarezen in de gaten te houden is Almoez Ali. De in Soedan geboren spits scoorde 39 keer in 72 interlands en speelde al eens in Europa.
De coach van Qatar is een oude bekende van Louis van Gaal. De Spanjaard Félix Sánchez werkte in de jeugdopleiding van FC Barcelona toen van Gaal daar hoofdtrainer was.
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'