TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De start van een wereldkampioenschap voetbal op 20 november is even wennen, maar het gaat toch echt gebeuren: gastland Qatar opent het toernooi met een wedstrijd tegen Ecuador.
De twee landen treffen elkaar in het Al Baytstadion, dat ruimte biedt aan zestigduizend voetbalfans. De prestaties van Qatar en Ecuador op wereldkampioenschappen uit het verleden zijn niet indrukwekkend. Sterker nog: het gastland kwalificeerde zich nog nooit voor dit eindtoernooi.
Ecuador speelde vier keer een WK, met als beste prestatie de achtste finales in 2006. De spelers van het Nederlands elftal kijken ongetwijfeld met interesse naar deze wedstrijd, want Ecuador en Qatar zitten in dezelfde poule als Oranje. Nederland start het toernooi op maandag tegen het vierde land: Senegal.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'