TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De start van een wereldkampioenschap voetbal op 20 november is even wennen, maar het gaat toch echt gebeuren: gastland Qatar opent het toernooi met een wedstrijd tegen Ecuador.
De twee landen treffen elkaar in het Al Baytstadion, dat ruimte biedt aan zestigduizend voetbalfans. De prestaties van Qatar en Ecuador op wereldkampioenschappen uit het verleden zijn niet indrukwekkend. Sterker nog: het gastland kwalificeerde zich nog nooit voor dit eindtoernooi.
Ecuador speelde vier keer een WK, met als beste prestatie de achtste finales in 2006. De spelers van het Nederlands elftal kijken ongetwijfeld met interesse naar deze wedstrijd, want Ecuador en Qatar zitten in dezelfde poule als Oranje. Nederland start het toernooi op maandag tegen het vierde land: Senegal.
Programma Olympische Winterspelen dinsdag 17 februari
20:07Eerste beelden van The Box tonen chaos: deze twaalf BN'ers doen mee
18:34Een Huis Vol-ster Simon Bal eert nichtjes met emotionele tatoeage: 'Het leven liep anders dan gepland'
16:02Video: zo maakt Joost Klein zijn entree in The Voice van Vlaanderen
14:12Deze plek zie je nooit in De Bondgenoten