TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na exact een maand komt er een eind aan het WK voetbal voor vrouwen in Australië en Nieuw-Zeeland. Aan de vorige editie in 2019 deden nog 24 landen mee, waarna de FIFA besloot uit te breiden naar 32 deelnemende landen voor deze editie.
De finale wordt gespeeld in het Stadium Australia in Sydney, dat plaats biedt aan ruim 80.000 voetbalfans. Gastland Australië startte in dit stadion het toernooi tegen Ierland onder toeziend oog van ruim 75.000 toeschouwers.
Tijdens het vorige WK in Frankrijk schopte Nederland het tot de eindstrijd. Tijdens die finale bleek dat ook het hoogste haalbare, want de Verenigde Staten waren met 2-0 een maatje te groot. Dit jaar strandden onze OranjeLeeuwinnen al in de kwartfinale doordat ze niet waren opgewassen tegen de Spanjaarden. En laat Spanje nu ook in deze finale staan. Ze nemen het op tegen de Engelse ploeg van Sarina Wiegman.
De finale van het WK Vrouwenvoetbal is zondag 20 augustus rond 12:00 uur 's middag te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)