TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Meedoen is belangrijker dan winnen, meende Pierre de Coubertin, grondlegger van de moderne Olympische Spelen. Toch zullen veel atleten die deze zomer meedoen aan de Spelen in Parijs wel degelijk dromen van gouden medaille. Wat gaat er nog meer in hun hoofd om?
In het nieuwe seizoen van Olympische Dromen probeert Wilfried de Jong dat uit te vinden. Hij portretteert tien Nederlandse olympiërs, onder wie atleet Liemarvin Bonevacia en zwemster Sharon van Rouwendaal, terwijl ze in bed liggen.
In deze eerste aflevering zit hij aan de zijde van Sanne Wevers. De turnster won in 2016 in Rio de Janeiro olympisch goud op de evenwichtsbalk. Daarna nam ze afstand van de topsport; in Parijs wil ze oude tijden doen herleven. Wilfried de Jong droomt met haar mee.
Olympische Dromen is vanaf 15 juli om 22:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate