TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Meedoen is belangrijker dan winnen, meende Pierre de Coubertin, grondlegger van de moderne Olympische Spelen. Toch zullen veel atleten die deze zomer meedoen aan de Spelen in Parijs wel degelijk dromen van gouden medaille. Wat gaat er nog meer in hun hoofd om?
In het nieuwe seizoen van Olympische Dromen probeert Wilfried de Jong dat uit te vinden. Hij portretteert tien Nederlandse olympiërs, onder wie atleet Liemarvin Bonevacia en zwemster Sharon van Rouwendaal, terwijl ze in bed liggen.
In deze eerste aflevering zit hij aan de zijde van Sanne Wevers. De turnster won in 2016 in Rio de Janeiro olympisch goud op de evenwichtsbalk. Daarna nam ze afstand van de topsport; in Parijs wil ze oude tijden doen herleven. Wilfried de Jong droomt met haar mee.
Olympische Dromen is vanaf 15 juli om 22:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak