TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Meedoen is belangrijker dan winnen, meende Pierre de Coubertin, grondlegger van de moderne Olympische Spelen. Toch zullen veel atleten die deze zomer meedoen aan de Spelen in Parijs wel degelijk dromen van gouden medaille. Wat gaat er nog meer in hun hoofd om?
In het nieuwe seizoen van Olympische Dromen probeert Wilfried de Jong dat uit te vinden. Hij portretteert tien Nederlandse olympiërs, onder wie atleet Liemarvin Bonevacia en zwemster Sharon van Rouwendaal, terwijl ze in bed liggen.
In deze eerste aflevering zit hij aan de zijde van Sanne Wevers. De turnster won in 2016 in Rio de Janeiro olympisch goud op de evenwichtsbalk. Daarna nam ze afstand van de topsport; in Parijs wil ze oude tijden doen herleven. Wilfried de Jong droomt met haar mee.
Olympische Dromen is vanaf 15 juli om 22:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris
12:11Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?
10:15De deelnemers van het tweede seizoen Bestemming X zijn bekend
10:00Dennis van der Geest hoopt op meer tv-programma's met ouderen: 'En dan wil ik ze wel presenteren'
10:00Dionne Stax over het jubileumseizoen van Van Onschatbare Waarde: 'Nog iets leuks in petto'