TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Meedoen is belangrijker dan winnen, meende Pierre de Coubertin, grondlegger van de moderne Olympische Spelen. Toch zullen veel atleten die deze zomer meedoen aan de Spelen in Parijs wel degelijk dromen van gouden medaille. Wat gaat er nog meer in hun hoofd om?
In het nieuwe seizoen van Olympische Dromen probeert Wilfried de Jong dat uit te vinden. Hij portretteert tien Nederlandse olympiërs, onder wie atleet Liemarvin Bonevacia en zwemster Sharon van Rouwendaal, terwijl ze in bed liggen.
In deze eerste aflevering zit hij aan de zijde van Sanne Wevers. De turnster won in 2016 in Rio de Janeiro olympisch goud op de evenwichtsbalk. Daarna nam ze afstand van de topsport; in Parijs wil ze oude tijden doen herleven. Wilfried de Jong droomt met haar mee.
Olympische Dromen is vanaf 15 juli om 22:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Partnerbijdrage
Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'
10:58Gert Verhulst heeft plannen voor eigen tv-zender: 'Jeugddroom'
10:42Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'