TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Olympisch zwemgoud is voor Nederland lang geleden. Ranomi Kromowidjojo was in 2012 de laatste die het kreeg omgehangen. De Spelen van 2016 waren een dieptepunt: geen enkele Nederlandse zwemmer won een medaille.
Drie jaar geleden keerde het tij. In Tokio was Arno Kamminga in 2021 zelfs dicht bij goud. Op zowel de 100 als 200 meter schoolslag pakte hij zilver. Wat zijn doel is voor de komende Olympische Spelen in Parijs laat zich raden.
In Olympische Dromen mijmert Wilfried de Jong met Kamminga over die zo gewenste gouden medaille. Of eigenlijk medailles, want de zwemmer liet onlangs in een interview met de NOS weten dat hij twee keer goud wil. “Zo simpel is het. Het wordt een lastige opgave, want er zijn meer goede mensen, maar ik ga er alles aan doen.”
Deze aflevering van Olympische Dromen is op dinsdag 16 juli vanaf 22:00 uur te zien op NPO2.
Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'
09:31Dropout Resort met Nadia Palesa komt binnenkort ook op tv
09:06Dit programma vervangt Race across the World op RTL 4
08:45De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers zijn onverbiddelijk over de familie Spanbroek: 'Ga terug naar Nederland'