TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Olympisch zwemgoud is voor Nederland lang geleden. Ranomi Kromowidjojo was in 2012 de laatste die het kreeg omgehangen. De Spelen van 2016 waren een dieptepunt: geen enkele Nederlandse zwemmer won een medaille.
Drie jaar geleden keerde het tij. In Tokio was Arno Kamminga in 2021 zelfs dicht bij goud. Op zowel de 100 als 200 meter schoolslag pakte hij zilver. Wat zijn doel is voor de komende Olympische Spelen in Parijs laat zich raden.
In Olympische Dromen mijmert Wilfried de Jong met Kamminga over die zo gewenste gouden medaille. Of eigenlijk medailles, want de zwemmer liet onlangs in een interview met de NOS weten dat hij twee keer goud wil. “Zo simpel is het. Het wordt een lastige opgave, want er zijn meer goede mensen, maar ik ga er alles aan doen.”
Deze aflevering van Olympische Dromen is op dinsdag 16 juli vanaf 22:00 uur te zien op NPO2.
Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?
07:39Wanneer is de finale van Stars on Stage op televisie te zien?
07:24De TV van gisteren: Weet Ik Veel-kijkers blijven klagen over de app
06:47Vanavond op TV: De oligarch en de kunstdealer, Married at first sight België, Battleship
20:31De kogel is door de kerk: De Augurkenkoning krijgt een vijfde seizoen