TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Net als afgelopen zomer zit Wilfried de Jong in aanloop naar de Winterspelen aan het bed van tien Nederlandse sporters. Die zijn in diepe slaap en De Jong probeert hun dromen te vangen.
Eerst die van Irene Schouten, hard op weg de koningin van de ijsbaan te worden in China. Schouten start op vier onderdelen en is overal medaillekandidaat. Niet makkelijk om met die verwachtingen om te gaan, dat begrijpt De Jong ook wel.
De teksten die hij in de korte portretten uitspreekt zijn ontsproten aan zijn eigen fantasie. Noem het dichterlijke vrijheid, al zit er heus ook gedegen research achter.
Later in de reeks nog afleveringen met Antoinette de Jong, Jorrit Bergsma en Sjinkie Knegt. Ook schaatsers die niet mogen gaan, zoals Esmee Visser en Dai Dai N'tab, doen mee.
Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS
08:07De TV van gisteren: Kijkers genieten volop van laatste Olympische race Kjeld Nuis
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, The voice of Holland, Spider-Man: Homecoming