TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Net als afgelopen zomer zit Wilfried de Jong in aanloop naar de Winterspelen aan het bed van tien Nederlandse sporters. Die zijn in diepe slaap en De Jong probeert hun dromen te vangen.
Eerst die van Irene Schouten, hard op weg de koningin van de ijsbaan te worden in China. Schouten start op vier onderdelen en is overal medaillekandidaat. Niet makkelijk om met die verwachtingen om te gaan, dat begrijpt De Jong ook wel.
De teksten die hij in de korte portretten uitspreekt zijn ontsproten aan zijn eigen fantasie. Noem het dichterlijke vrijheid, al zit er heus ook gedegen research achter.
Later in de reeks nog afleveringen met Antoinette de Jong, Jorrit Bergsma en Sjinkie Knegt. Ook schaatsers die niet mogen gaan, zoals Esmee Visser en Dai Dai N'tab, doen mee.
Partnerbijdrage
Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight
11:12Horace Cohen over mogelijk tweede seizoen Kees Flodder: 'Fingers crossed'
10:32Krijgt Only Joling toch nog nieuw seizoen, in aanloop naar Ahoy-concerten?