TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Net als afgelopen zomer zit Wilfried de Jong in aanloop naar de Winterspelen aan het bed van tien Nederlandse sporters. Die zijn in diepe slaap en De Jong probeert hun dromen te vangen.
Eerst die van Irene Schouten, hard op weg de koningin van de ijsbaan te worden in China. Schouten start op vier onderdelen en is overal medaillekandidaat. Niet makkelijk om met die verwachtingen om te gaan, dat begrijpt De Jong ook wel.
De teksten die hij in de korte portretten uitspreekt zijn ontsproten aan zijn eigen fantasie. Noem het dichterlijke vrijheid, al zit er heus ook gedegen research achter.
Later in de reeks nog afleveringen met Antoinette de Jong, Jorrit Bergsma en Sjinkie Knegt. Ook schaatsers die niet mogen gaan, zoals Esmee Visser en Dai Dai N'tab, doen mee.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje