TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Net als afgelopen zomer zit Wilfried de Jong in aanloop naar de Winterspelen aan het bed van tien Nederlandse sporters. Die zijn in diepe slaap en De Jong probeert hun dromen te vangen.
Eerst die van Irene Schouten, hard op weg de koningin van de ijsbaan te worden in China. Schouten start op vier onderdelen en is overal medaillekandidaat. Niet makkelijk om met die verwachtingen om te gaan, dat begrijpt De Jong ook wel.
De teksten die hij in de korte portretten uitspreekt zijn ontsproten aan zijn eigen fantasie. Noem het dichterlijke vrijheid, al zit er heus ook gedegen research achter.
Later in de reeks nog afleveringen met Antoinette de Jong, Jorrit Bergsma en Sjinkie Knegt. Ook schaatsers die niet mogen gaan, zoals Esmee Visser en Dai Dai N'tab, doen mee.
Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026
10:02Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien