TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Net als afgelopen zomer zit Wilfried de Jong in aanloop naar de Winterspelen aan het bed van tien Nederlandse sporters. Die zijn in diepe slaap en De Jong probeert hun dromen te vangen.
Eerst die van Irene Schouten, hard op weg de koningin van de ijsbaan te worden in China. Schouten start op vier onderdelen en is overal medaillekandidaat. Niet makkelijk om met die verwachtingen om te gaan, dat begrijpt De Jong ook wel.
De teksten die hij in de korte portretten uitspreekt zijn ontsproten aan zijn eigen fantasie. Noem het dichterlijke vrijheid, al zit er heus ook gedegen research achter.
Later in de reeks nog afleveringen met Antoinette de Jong, Jorrit Bergsma en Sjinkie Knegt. Ook schaatsers die niet mogen gaan, zoals Esmee Visser en Dai Dai N'tab, doen mee.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek