TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
“Het is gestoord, ik speel met de natuurwetten”, zei Harrie Lavreysen nadat hij in januari bij de EK baanwielrennen zijn derde gouden medaille had gepakt. Hij maakte hiermee meteen duidelijk dat zijn ambities om bij de Spelen in Parijs drie keer goud te winnen niet zo absurd zijn.
Mocht Lavreysen eerder deze week al de sprint en de teamsprint hebben gewonnen, dan kan hij op deze slotdag zijn hattrick voltooien op de keirin. Bij dit onderdeel worden renners op gang gebracht achter een brommer. Als die uit de baan is, sprinten ze in drie ronden naar de finish.
Als Lavreysen drie keer goud pakt, doet hij iets wat hem tijdens de vorige Olympische Spelen net niet lukte: nadat hij in Tokio goud had gewonnen op de sprint en de teamsprint, werd hij derde op de keirin.
Niets missen? De wedstrijd met Harrie Lavreysen zie je op zondag 11 augustus bij NOS op NPO 1.
Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven