TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
“Het is gestoord, ik speel met de natuurwetten”, zei Harrie Lavreysen nadat hij in januari bij de EK baanwielrennen zijn derde gouden medaille had gepakt. Hij maakte hiermee meteen duidelijk dat zijn ambities om bij de Spelen in Parijs drie keer goud te winnen niet zo absurd zijn.
Mocht Lavreysen eerder deze week al de sprint en de teamsprint hebben gewonnen, dan kan hij op deze slotdag zijn hattrick voltooien op de keirin. Bij dit onderdeel worden renners op gang gebracht achter een brommer. Als die uit de baan is, sprinten ze in drie ronden naar de finish.
Als Lavreysen drie keer goud pakt, doet hij iets wat hem tijdens de vorige Olympische Spelen net niet lukte: nadat hij in Tokio goud had gewonnen op de sprint en de teamsprint, werd hij derde op de keirin.
Niets missen? De wedstrijd met Harrie Lavreysen zie je op zondag 11 augustus bij NOS op NPO 1.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel