TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Hoewel de openingsceremonie pas vrijdag is, gaan voor een aantal Nederlandse sporters de Olympische Spelen al van start. Zo staan bij het handboogschieten voor zowel de mannen als de vrouwen de kwalificaties in het individuele toernooi op het programma.
Ook voor de Nederlandse handbalsters beginnen de Spelen al. Zij nemen het in de eerste groepswedstrijd op tegen Angola. Het is voor de derde achtereenvolgende keer dat de handbalvrouwen meedoen aan het olympische toernooi.
In 2016 haalden ze in Rio de Janeiro de halve finale, waarin Frankrijk te sterk bleek. Vijf jaar later in Tokio verloren ze in de kwartfinale opnieuw van Frankrijk. In Parijs treft Oranje Frankrijk al in de groepsfase, waarin het - naast Angola - ook Hongarije, Brazilië en Spanje tegenkomt.
De Olympische handbalwedstrijd tussen Nederland en Angola staat op 25 juli vanaf 11:00 uur gepland.
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'