TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De ‘lichtflits van Luyksgestel’, zo luidt de bijnaam van baanwielrenner Harrie Lavreysen. In het Velodrome in Saint-Quentin-en-Yvelines kan hij die naam eer aandoen in de finale van de sprint. Mits hij die haalt, maar dat is Lavreysen wel aan zijn stand verplicht. Hij mag zich immers al sinds 2019 de regerend wereldkampioen op het koningsnummer noemen en in 2021 pakte hij ook olympisch goud op het onderdeel.
Eigenlijk lijkt alleen Matthew Richardson hem van titelprolongatie te kunnen houden. De Australiër is een van de weinigen die Lavreysen de afgelopen jaren wist te verslaan. Jeffrey Hoogland is de andere Nederlander op de sprint. Op een goede dag kan hij meedoen om de medailles, maar winnen van de 'lichtflits van Luyksgestel' lijkt een onmogelijke opgave.
Kruip op deze Valentijnsdag met je geliefde op de bank en geniet vanaf 20:00 uur van de tv-première van Mission: Impossible – Dead Reckoning op Paramount Network.
De TV van gisteren: Maarten van Rossem wint de donderdagavond van Ruben Nicolai
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The headliner, Commando
23:05Bekijk hier de trailer van Mission: Impossible - Dead Reckoning
21:15Xander van der Wulp vertrekt als politiek verslaggever NOS Journaal
20:21Hoe valt Eva's bijzondere Valentijnsdag-uitzending bij de kijker?