TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Baanwielrenners Roy van den Berg, Harrie Lavreysen en Jeffrey Hoogland gaan in het Velodrome in Saint-Quentin-en-Yvelines voor niets minder dan goud. Er leken scheurtjes te ontstaan tussen de regerend Europees, wereld- én olympisch kampioenen. Met name tussen Lavreysen en Hoogland scheen het niet meer zo te boteren. Wat niet gek is, want de teamgenoten zijn op de individuele sprint immers elkaars concurrenten.
Maar in aanloop naar de Olympische Spelen zijn de plooien gladgestreken, bleek volgens Hoogland door de media 'van een mug een olifant te zijn gemaakt', en staan de neuzen weer dezelfde kant op. Of dat genoeg is voor goud, blijkt vanavond. De Australiërs zijn hun grootste concurrenten voor de olympische titel, met de Fransen en Britten als outsiders.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten