TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Baanwielrenners Roy van den Berg, Harrie Lavreysen en Jeffrey Hoogland gaan in het Velodrome in Saint-Quentin-en-Yvelines voor niets minder dan goud. Er leken scheurtjes te ontstaan tussen de regerend Europees, wereld- én olympisch kampioenen. Met name tussen Lavreysen en Hoogland scheen het niet meer zo te boteren. Wat niet gek is, want de teamgenoten zijn op de individuele sprint immers elkaars concurrenten.
Maar in aanloop naar de Olympische Spelen zijn de plooien gladgestreken, bleek volgens Hoogland door de media 'van een mug een olifant te zijn gemaakt', en staan de neuzen weer dezelfde kant op. Of dat genoeg is voor goud, blijkt vanavond. De Australiërs zijn hun grootste concurrenten voor de olympische titel, met de Fransen en Britten als outsiders.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'