TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Jarenlang hebben de wintersporters ernaar toegewerkt en eindelijk is het zover: de Winterspelen van Peking gaan van start! Het wordt wel weer een evenement met aanpassingen. Het publiek op de tribunes mag niet zingen of roepen, alleen klappen, buitenlandse supporters zijn niet welkom in China. Voor de deelnemers is dat jammer, maar desondanks zijn ze vastbesloten om er in de Chinese hoofdstad een sportief feest van te maken.
Te beginnen bij de openingsceremonie. Dat geldt al helemaal voor Kjeld Nuis en Lindsay van Zundert: de ervaren schaatser en het aanstormende kunstschaatstalent mogen de Nederlandse vlag dragen. De zeventienjarige Van Zundert is de eerste kunstschaatser in bijna een halve eeuw die ons land op de Spelen mag vertegenwoordigen.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'