TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Jarenlang hebben de wintersporters ernaar toegewerkt en eindelijk is het zover: de Winterspelen van Peking gaan van start! Het wordt wel weer een evenement met aanpassingen. Het publiek op de tribunes mag niet zingen of roepen, alleen klappen, buitenlandse supporters zijn niet welkom in China. Voor de deelnemers is dat jammer, maar desondanks zijn ze vastbesloten om er in de Chinese hoofdstad een sportief feest van te maken.
Te beginnen bij de openingsceremonie. Dat geldt al helemaal voor Kjeld Nuis en Lindsay van Zundert: de ervaren schaatser en het aanstormende kunstschaatstalent mogen de Nederlandse vlag dragen. De zeventienjarige Van Zundert is de eerste kunstschaatser in bijna een halve eeuw die ons land op de Spelen mag vertegenwoordigen.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'