TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Jarenlang hebben de wintersporters ernaar toegewerkt en eindelijk is het zover: de Winterspelen van Peking gaan van start! Het wordt wel weer een evenement met aanpassingen. Het publiek op de tribunes mag niet zingen of roepen, alleen klappen, buitenlandse supporters zijn niet welkom in China. Voor de deelnemers is dat jammer, maar desondanks zijn ze vastbesloten om er in de Chinese hoofdstad een sportief feest van te maken.
Te beginnen bij de openingsceremonie. Dat geldt al helemaal voor Kjeld Nuis en Lindsay van Zundert: de ervaren schaatser en het aanstormende kunstschaatstalent mogen de Nederlandse vlag dragen. De zeventienjarige Van Zundert is de eerste kunstschaatser in bijna een halve eeuw die ons land op de Spelen mag vertegenwoordigen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)