TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een ritzege en zes dagen in de gele trui: het Tour de France-debuut van Mathieu van der Poel was een daverend succes. Toch kneep de Nederlandse smaakmaker na acht dagen in de remmen om zich te richten op zijn olympische mountainbikedroom. Want wielrennen op de weg is leuk, maar Van der Poels echte passie is lekker crossen door de bossen.
Dan komt hij in Japan aan zijn trekken, want het 4,1 kilometer lange parcours ligt in bosrijk gebied en heeft flink wat hoogteverschillen. Die zorgen - samen met de verwachte hoge temperatuur en luchtvochtigheid - voor een loodzware wedstrijd die minimaal een uur duurt. Van der Poel is een van de favorieten voor goud, hij krijgt concurrentie van de Brit Tom Pidcock en de Zwitserse titelverdediger Nino Schurter.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland
13:56Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte