TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een ritzege en zes dagen in de gele trui: het Tour de France-debuut van Mathieu van der Poel was een daverend succes. Toch kneep de Nederlandse smaakmaker na acht dagen in de remmen om zich te richten op zijn olympische mountainbikedroom. Want wielrennen op de weg is leuk, maar Van der Poels echte passie is lekker crossen door de bossen.
Dan komt hij in Japan aan zijn trekken, want het 4,1 kilometer lange parcours ligt in bosrijk gebied en heeft flink wat hoogteverschillen. Die zorgen - samen met de verwachte hoge temperatuur en luchtvochtigheid - voor een loodzware wedstrijd die minimaal een uur duurt. Van der Poel is een van de favorieten voor goud, hij krijgt concurrentie van de Brit Tom Pidcock en de Zwitserse titelverdediger Nino Schurter.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji