TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een ritzege en zes dagen in de gele trui: het Tour de France-debuut van Mathieu van der Poel was een daverend succes. Toch kneep de Nederlandse smaakmaker na acht dagen in de remmen om zich te richten op zijn olympische mountainbikedroom. Want wielrennen op de weg is leuk, maar Van der Poels echte passie is lekker crossen door de bossen.
Dan komt hij in Japan aan zijn trekken, want het 4,1 kilometer lange parcours ligt in bosrijk gebied en heeft flink wat hoogteverschillen. Die zorgen - samen met de verwachte hoge temperatuur en luchtvochtigheid - voor een loodzware wedstrijd die minimaal een uur duurt. Van der Poel is een van de favorieten voor goud, hij krijgt concurrentie van de Brit Tom Pidcock en de Zwitserse titelverdediger Nino Schurter.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal