TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Filippo Ganna, Rémi Cavagna, Wout van Aert en Stefan Küng, de beste tijdrijders van de wereld staan te trappelen om hun kunsten te vertonen in Tokio. Goed nieuws voor de Nederlandse wielerfans: ook Tom Dumoulin gaat van start in de olympische race tegen de klok. Daar zag het lang niet naar uit voor de winnaar van het zilver bij de Spelen van Rio.
Dumoulin kampte eerder dit jaar met flinke motivatieproblemen en twijfelde zelfs of hij wel professioneel wielrenner wilde blijven. Dit voorjaar hakte hij onverwacht de knoop door: Dumoulin droomt van olympisch goud en gaat proberen de 44 kilometer als snelste af te leggen. Aansluitend rijden de vrouwen hun 22 kilometer lange tijdrit, met Annemiek van Vleuten en Anna van der Breggen als topfavorieten.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?