TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Lang was onduidelijk welke twee afstanden Sifan Hassan zou lopen op de Olympische Spelen. De atleet is zo sterk dat ze de afstanden voor het uitkiezen heeft. De 10 kilometer is een zekerheid. Als ze daarnaast voor de 5000 meter kiest, dan loopt ze vanmiddag in Tokio de finale en strijdt ze mee om de medailles. Meer Nederlandse inbreng moet komen van Femke Bol in de halve finale van de 400 meter horden.
Daarnaast is het interessant om te zien hoe het is met de vorm van Dafne Schippers. Is ze haar rugproblemen de baas en plaatst ze zich voor de eindstrijd op de 200 meter? Op de vorige Spelen haalde ze nog zilver op dit onderdeel. Eremetaal lijkt nu uitgesloten, al houdt de atlete vertrouwen. “Ik weet dat ik nog steeds hard kan lopen”, zei ze bij de NOS.
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’