TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nederland haalde dan wel niet de twintig voorspelde medailles (het werden er 17) maar TeamNL mag terugkijken op een geslaagde Spelen waarin vooral de vrouwen excellereerden. Ireen Wüst, Suzanne Schulten en Irene Schouten lieten massa's kijkers op de banken juichen.
We zagen de laatste meters van Sven Kramer en Ireen Wüst op de Olympische Winterspelen en Nederland bleek haar mannetje te kunnen staan op de snowboard en bij het skeleton. Lindsay van Zundert liet zien dat het kunstrijden in Nederland weer leeft.
Over twee jaar zijn de volgende Olympische Spelen, die van Parijs 2024. Tot dan!
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show