TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nederland haalde dan wel niet de twintig voorspelde medailles (het werden er 17) maar TeamNL mag terugkijken op een geslaagde Spelen waarin vooral de vrouwen excellereerden. Ireen Wüst, Suzanne Schulten en Irene Schouten lieten massa's kijkers op de banken juichen.
We zagen de laatste meters van Sven Kramer en Ireen Wüst op de Olympische Winterspelen en Nederland bleek haar mannetje te kunnen staan op de snowboard en bij het skeleton. Lindsay van Zundert liet zien dat het kunstrijden in Nederland weer leeft.
Over twee jaar zijn de volgende Olympische Spelen, die van Parijs 2024. Tot dan!
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje