TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Eugene Omalla, Lieke Klaver, Isaya Klein Ikkink en Femke Bol deden in de Stade de France op de Olympische Spelen het onmogelijke, ze wonnen goud op de 4x 400 meter estafette. En dat terwijl de Amerikanen zwaar favoriet waren op deze afstand.
Lees hier alles over de Olympische Zomerspelen 2024
Maar daar lieten de Nederlanders zich niet door afschrikken. En waar het in het verleden nog wel eens op de valreep mis ging met de ploeg, klopte nu alles, ondanks de blessure van vaste waarde Liemarvin Bonevacia die werd vervangen door Eugene Omalla. Slotloopster Femke Bol had nog drie lopers voor zich aan het begin van haar 400 meter, maar die waren geen partij voor een ontketende Bol met haar machtige eindsprint.
Zo ging het eraan toe in Parijs.
Beelden: HBO MAX/Eurosport
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis