TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De bomvolle sportzomer loopt op zijn einde, maar als kers op de taart is Parijs nogmaals de gastheer van een groot internationaal sportevenement. De komende week ontvangt de Franse hoofdstad atleten met een fysieke beperking die strijden om paralympisch goud.
Marc van de Kuilen belooft sport van de bovenste plank: "Dit is keiharde sport van hoog niveau", weet de oud-paralympisch rolstoelbasketballer, die deze Paralympische Spelen commentator is. Van de Nederlandse deelnemers heeft hij hoge verwachtingen. "De eisen voor hen om mee te mogen doen aan de Spelen zijn verschrikkelijk hoog."
Maar voor ze in de arena treden is het eerst tijd voor de opening van het evenement, waarvoor 4400 atleten uit 184 landen naar de Champs-Élysées en het Place de la Concorde komen.
De Openingsceremonie van de Paralympische Spelen zie je op woensdag 28 augustus om 20:00 uur op NPO 3.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'