TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De bomvolle sportzomer loopt op zijn einde, maar als kers op de taart is Parijs nogmaals de gastheer van een groot internationaal sportevenement. De komende week ontvangt de Franse hoofdstad atleten met een fysieke beperking die strijden om paralympisch goud.
Marc van de Kuilen belooft sport van de bovenste plank: "Dit is keiharde sport van hoog niveau", weet de oud-paralympisch rolstoelbasketballer, die deze Paralympische Spelen commentator is. Van de Nederlandse deelnemers heeft hij hoge verwachtingen. "De eisen voor hen om mee te mogen doen aan de Spelen zijn verschrikkelijk hoog."
Maar voor ze in de arena treden is het eerst tijd voor de opening van het evenement, waarvoor 4400 atleten uit 184 landen naar de Champs-Élysées en het Place de la Concorde komen.
De Openingsceremonie van de Paralympische Spelen zie je op woensdag 28 augustus om 20:00 uur op NPO 3.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel