TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De bomvolle sportzomer loopt op zijn einde, maar als kers op de taart is Parijs nogmaals de gastheer van een groot internationaal sportevenement. De komende week ontvangt de Franse hoofdstad atleten met een fysieke beperking die strijden om paralympisch goud.
Marc van de Kuilen belooft sport van de bovenste plank: "Dit is keiharde sport van hoog niveau", weet de oud-paralympisch rolstoelbasketballer, die deze Paralympische Spelen commentator is. Van de Nederlandse deelnemers heeft hij hoge verwachtingen. "De eisen voor hen om mee te mogen doen aan de Spelen zijn verschrikkelijk hoog."
Maar voor ze in de arena treden is het eerst tijd voor de opening van het evenement, waarvoor 4400 atleten uit 184 landen naar de Champs-Élysées en het Place de la Concorde komen.
De Openingsceremonie van de Paralympische Spelen zie je op woensdag 28 augustus om 20:00 uur op NPO 3.
Partnerbijdrage
De Hanslers: Monique weet niet wat ze zit, 'Dit is bizar'
12:09Tunnelvisie met Thomas: Alle hints naar Merel, Nathan en Loes op een rij
12:05Deze BN'ers doen mee aan het vierde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:58Zo volg je de Q-Escape Room op tv
10:03Heel Holland Bakt 2025: dit zijn de drie finalisten