TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De bomvolle sportzomer loopt op zijn einde, maar als kers op de taart is Parijs nogmaals de gastheer van een groot internationaal sportevenement. De komende week ontvangt de Franse hoofdstad atleten met een fysieke beperking die strijden om paralympisch goud.
Marc van de Kuilen belooft sport van de bovenste plank: "Dit is keiharde sport van hoog niveau", weet de oud-paralympisch rolstoelbasketballer, die deze Paralympische Spelen commentator is. Van de Nederlandse deelnemers heeft hij hoge verwachtingen. "De eisen voor hen om mee te mogen doen aan de Spelen zijn verschrikkelijk hoog."
Maar voor ze in de arena treden is het eerst tijd voor de opening van het evenement, waarvoor 4400 atleten uit 184 landen naar de Champs-Élysées en het Place de la Concorde komen.
De Openingsceremonie van de Paralympische Spelen zie je op woensdag 28 augustus om 20:00 uur op NPO 3.
Liegen en bluffen centraal in psychologische realityshow Het Diner
14:06No Way Back VIPS keert terug op televisie en dit is de startdatum
13:48Tunnelvisie met Thomas: 'Dit zou een hint kunnen zijn naar Sahil...'
13:46Dit is wanneer de nieuwe talkshow van Yvonne Coldeweijer van start gaat
12:31De Staatsloterijshow keert terug bij SBS6 met Hélène Hendriks als presentatrice