TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Presentatrice Eline de Zeeuw en drievoudig gouden medaillewinnaar op de Paralympische Zomerspelen Fleur Jong presenteren een dagelijks terugkijkprogramma op de Paralympische Spelen. Naast de hoogtepunten is er ruimte voor portretten van de mens achter de sporters.
Uiteraard is er extra aandacht voor de prestaties van de Nederlanders. Dat zijn er waarschijnlijk zes. Drie snowboarders (Chris Vos, Lisa Bunschoten en Dean van Kooij) en drie alpineskiërs (Claire Petit, Jeroen Kampschreur en Niels de Langen).
Op de eerste dag volgt na het programma een herhaling van de openingsceremonie vanuit het tweeduizend jaar oude amfitheater in Verona. Het thema is 'Life in motion'.
De Paralympische Winterspelen zie je op vrijdag 6 maart 2026 om 23:20 uur op NPO 1. De feestelijke opening is eerder die avond rechtstreeks te volgen via nos.nl en het themakanaal NPO Extra.
Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'
08:48Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026
08:45Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
08:40De TV van gisteren: kijkers enorm onder de indruk van 100 Dagen in de Gehandicaptenzorg
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Vera, Killer Elite